پروژه «مدرسه سبز» در کشور اجرا می‌شود
کد خبر: 910991
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ozP
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
سرپرست معاونت فنی سازمان نوسازی مدارس:
سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: پروژه «مدرسه سبز» در قالب مقاوم‌سازی، مکان‌یابی، تعمیر و نگهداری و مدیریت پروژه فضاهای آموزشی در کشور اجرا می‌شود.

در مراسمی با حضور سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس، معاونان استاندار سمنان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، «سعید هژبری» به‌عنوان مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان معرفی و از خدمات مدیرکل سابق قدردانی شد.

سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در مراسمی که به همین منظور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان برگزار شد، از اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان به‌عنوان اداره کل برتر در کشور به‌ویژه در زمان سکان‌داری ابوالفضل دربانی، مدیر سابق این اداره کل یادکرد.

داریوش ورناصری افزود این مهم باعث شد تا وی به‌عنوان مدیرکل پشتیبانی و منابع انسانی سازمان مدیریت نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور منصوب شود.

وی در این مراسم همچنین این موفقیت را حاصل همکاری و همیاری دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه اداره کل آموزش و پرورش استان و مجمع خیرین مدرسه‌ساز سمنان با این مجموعه دانست.

سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در بحث سیاست‌های کلی سازمان در سطح کشور اظهار داشت: این سازمان علاوه بر احداث تکمیل فضاهای آموزشی، تجهیز مدارس، پروژه‌های خیران مدرسه‌ساز و نیز استانداردسازی سیستم گرمایشی در برنامه‌های جدید این سازمان برنامه‌های خاصی را مد نظر دارد که از آن جمله می‌توان به پروژه مدرسه سبز در قالب مقاوم‌سازی مدارس، مکان‌یابی و تعمیر و نگهداری و مدیریت پروژه فضاهای آموزشی اشاره کرد.

ورناصری در ادامه سخنان خود خطاب به مسؤولان، تعامل و کمک به نوسازی مدارس را کمک به فرزندان خود دانست و در این زمینه از فرمانداری‌ها، استانداری سمنان و خیران مدرسه‌ساز خواستار کمک در تحقق این مهم شد.

سعید هژبری مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان پیش از این مدیرکلی همین اداره کل در استان ایلام را بر عهده داشته است.

در این مراسم، از سوی استاندار سمنان، نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و خیران مدرسه‌ساز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خدمات پنج ساله دربانی مدیرکل سابق نوسازی مدارس استان سمنان تقدیر شد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار