‌ پليس‌هاي ‌قلابي سحرخيز گرفتار شدند
کد خبر: 910671
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ouF
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
مأموران پليس قلابي كه سوار بر خودروي پرايد با چراغ گردان آبي از شهروندان زورگيري مي‌كردند بازداشت شدند...

مأموران پليس قلابي كه سوار بر خودروي پرايد با چراغ گردان آبي از شهروندان زورگيري مي‌كردند بازداشت شدند.
به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌5 صبح روز جمعه11‌خرداد‌ماه مأموران كلانتري 168‌سيزده‌آبان هنگام گشت‌زني در بزرگراه هاشمي به يك خودروي پرايد سفيد رنگ كه پلاك آن دستكاري شده بود مظنون شده و خودرو را تحت مراقبت قرار دادند. همزمان سه‌سرنشين عقب خودروي پرايد از مأموران درخواست كمك كردند بنابراين مأموران پليس به راننده پرايد فرمان ايست دادند. راننده پرايد اما بدون توجه به هشدار پليس با فشار دادن پدال گاز از محل دور شد و علميات تعقیب و گريز به جريان افتاد تا اينكه مأموران با شليك تير هوايي موفق شدند خودروي پرايد را متوقف و راننده و سرنشين آن را بازداشت كنند.
سه‌سرنشين عقب هم در حالي كه دستبند به دست داشتند در توضيح ماجرا گفتند: ما كارگران ساختماني هستم و در ساختماني در حال ساخت در صالح‌آباد كار مي‌كنيم. لحظاتي قبل در خواب بوديم كه چهار مرد را بالاي سرمان ديديم. آنها خودشان را مأمور پليس آگاهي معرفي كردند و مدعي شدند كه ما مرتكب جرم شده‌ايم و بايد به اداره پليس منتقل شويم. آنها به ما دستبند زدند و 11ميليون تومان پولي كه داشتيم را برداشتند. دو نفر از آنها ما را سوار يك خودروي پرايدكه چراغ‌گردان آبي داشت سوار كردند. دو مرد ديگر هم خودروي پژوي ما را سوار شدند و حركت كردند تا اينكه مأموران گشت كلانتري از راه رسيده و ما نجات پيدا كرديم. همزمان با انتقال دو مأمور قلابي به اداره پليس، مأموران گشت كلانتري موفق شدند خودروي پژو سرقتي شاكيان را در حاشيه شهر كشف كنند.
سرهنگ امين محمدي، رئيس كلانتري‌168 سيزده‌آبان گفت: متهمان بازداشت شده در بازجويي‌ها به جرمشان اعتراف كرده و پرونده بعد از كامل شدن تحقيقات به پايگاه نهم پليس آگاهي تهران فرستاده شد. وي گفت: تحقيقات براي بازداشت دو عضو فراري باند همچنان در جريان است. سرهنگ محمدي گفت: مأموران پليس در جريان مأموريت‌هاي خود موظف هستند كه كارت شناسايي خود را به شهروندان ارائه كنند. وي گفت: شهروندان محترم توجه داشته باشند صرف داشتن تجهيزات پليسي دلالت بر پليس بودن ندارد و علاوه بر رويت اصل كارت شناسايي، در صورت مشكوك شدن مراتب را به‌۱۱۰ و ۱۹۷‌اعلام كنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار