آزادی 1003 زندانی به همت خیرین و نیکوکاران در استان تهران
کد خبر: 910531
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003orz
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران
1003 نفر از زندانیان و محکومین جرایم غیر عمد ،از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند .
محمدرضا عباسی

منوچهر رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران ، در حاشیه مراسم گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمدکه دراسلامشهر برگزار شد ،در گفتگویی با خبرنگاران اظهارکرد:به همت خیرین و نیکوکاران استان تهران ، 1003 نفر از زندانیان و محکومین جرایم غیر عمد ، در سال 96 از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند .
رحمانی بیان کرد: از تعداد زندانیانی که در سال گذشته به همت خیرین و نیکوکاران استان تهران از زندان آزاد شدند ، 30 نفر زن هستند وتعداد 64 نفرازاین افراد نیز مربوط به شهرستان اسلامشهر بودند.
وی افزود : فقط در ماه مبارک سال گذشته تعداد 117 نفر زندانی با جمع آوری کمکهای خیرین در سطح استان تهران آزاد شدند که پیش بینی می کنیم برای امسال تعداد بیشتری نسبت به سال قبل از زندان آزاد شوند .
رحمانی با اشاره به استقبال خوب خیرین از جشن گلریزان ، تاکید کرد: با همکاری خوب دستگاهای اجرایی شهرستانها و خیرین نیکوکار ، جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در تمام شهرستانهای استان برگزار می شود که تاکنون در5 شهرستانی که برگزار شده ، با استقبال خوبی روبرو شده است . 
افزود: در اولین هفته از ماه مبارک رمضان، نمایندگی ستاد دیه استان تهران و نیکوکاران گرانقدربا پرداخت بدهی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد استان، گل لبخند و شادی را به خانواده‌های آنان هدیه دادند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران، خاطر نشان کرد: با مشارکت خیرین و نیکوکاران استان تهران و برگزاری جشنهای گلریزان ، امسال پیش بینی می کنیم که تا پایان ماه مبارک رمضان شاهد آزادی تعداد بیشتری از زندانیان و محکومین جرایم غیر عمد از زندان ها و بازگشت آنها به کانون گرم خانواده ها باشیم . 
درجشن گلریزان  برای آزادی   تعدادی زندانیان جرایم غیر عمد که به همت  کمیته امور بانوان و جوانان فرمانداری شهرستان اسلامشهر با همکاری ستاد دیه استاد تهران و دادگستری این شهرستان و مشارکت خیرین برگزار شد ،بالغ بر 2میلیارد و 241میلیون ریال وجه نقد برای آزادی تعدادی از زندانیان دربند جمع آوری شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار