پیشرفت 20درصدی پروژه اتصال دگایران  به بلوارنظام مهندسی سنندج
کد خبر: 910412
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003oq4
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج عنوان کرد
معاون فنی و امورزیربنایی شهرداری سنندج از پیشرفت20 درصدی پروژه بلوار30 متری اتصال دگایران به بلوار نظام مهندسی خبر داد و گفت: در حال حاضر عملیات جدول گذاری این پروژه در حال اجرا  است.

بهزاد ریحانی فرد در گفت‌وگو با جوان در کردستان، اظهار داشت: عملیات اجرایی احداث بلوار 30 متری دگایران برای ایجاد دسترسی های جدید به تعاونی های احداث شده در شهرکهای اقماری در آذر ماه سال گذشته آغاز شد.

ریحانی فرد هدف از احداث بلوار 30 متری دگایران را دسترسی آسان و ایمن ساکنان مجتمع 1728 واحدی مسکن مهر دگایران به بلوار 36 متری و تعاونی نظام مهندسی و رفع مشکلات دسترسی ساکنان شهرک آب و فاضلاب به معابر و خیابانهای اصلی  سطح شهر اعلام کرد.

وی افزود: کاهش تصادفات، ارتقاء زیبایی محیط شهری، رونق بخشی به سرمایه گذاری ملی و گردشگری، تامین دسترسی یکی از مهم ترین محورهای ارتباطی به مرکز شهر، کاهش و روانسازی ترافیک و اجرای پروژه در راستای طرح تفصیلی شهر سنندج را از دیگر اهداف این پروژه  برشمرد.

ریحانی فرد افزود: این بلوار دارای طول 700 متری و عرض 30 متری و دارای دو باند سواره روبه عرض 8 متر ونیم متر ،پیاده رو در طرفین به عرض 4 متر و رفیوژه میانی است.

وی از پیشرفت 20 درصدی پروژه بلوار 30 متری اتصال دگایران به بلوار نظام مهندسی خبر داد و گفت : در حال حاضر عملیات جدول گذاری این پروژه در حال اجرا است.

ریحانی فرد تصریح کرد: تاکنون در راستای اجرای این طرح عملیات عمرانی نظیر 2 هزار و 700 مترمکعب خاکبرداری، 6هزار و 500 مترمکعب راکفیل ،3 هزار و 200 مترمکعب خاکریزی و300 متر جدول گذاری انجام شده است.

وی عنوان کرد: تاکنون 400 متر از باند رفت در مرحله شروع عملیات روسازی و 200 متر از باند برگشت نیز در مرحله اجرای راکفیل و خاکریزی است.

وی هزینه اجرای این پروژه را 25 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات داخلی تامین شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار