کفش طلاي اروپا به پاي مسي شد
کد خبر: 908091
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003oEd
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

ليونل مسي، ستاره بارسلونا با 34 گلي که در رقابت‌هاي اين فصل لاليگا به ثمر رساند، برنده جايزه کفش طلاي اروپا شد. مسي در آخرين ديدار فصل بارسلونا مقابل سوسيداد در ترکيب اصلي قرار نداشت و به عنوان بازيکن ذخيره به ميدان رفت كه در اين بازي موفق به گلزني نشد. با وجود اين، او با همان 34 گلي که به ثمر رسانده بود، توانست علاوه بر عنوان آقاي گلي لاليگا، جايزه کفش طلاي اروپا را هم از آن خود کند. مسي با اين 34 گل در جدول کفش طلا با 68 امتياز در صدر قرار گرفت و پشت سر او، محمد صلاح و هري کين به ترتيب با 32 و 30 گل (64 و 60 امتياز) در رتبه‌هاي بعدي جاي گرفتند. مسي اولين کفش طلايش را در فصل
10- 2009 به دست آورد. او در آن فصل توانست 34 گل براي بارسا در لاليگا به ثمر برساند. دومين کفش طلاي او در فصل 12- 2011 با زدن50 گل به دست آمد و يک فصل بعد هم بار ديگر 46 گل در لاليگا زد و براي سومين بار فاتح کفش طلا شد.
ستاره آرژانتيني بارسا سه فصل پياپي پس از آن نتوانست برنده کفش طلا شود، اما فصل قبل موفق شد با زدن 37 گل بار ديگر اين جايزه را به خود اختصاص دهد. فوق‌ستاره بارسال اين فصل و براي پنجمين بار هم برنده اين جايزه شد تا در رقابت با کريس رونالدو، حالا يک کفش طلا بيشتر در کلکسيون افتخاراتش داشته باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار