امضاء قرارداد توليد ٥٠ دستگاه لوكوموتيو بين واگن پارس، داليان چين و البرز نيرو
کد خبر: 906739
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003nsp
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
قرارداد توليد ٥٠ دستگاه لوكوموتيو بين شركت‌هاي واگن پارس و داليان چين و شركت البرز نيرو با حضور وزير راه امضا شد.

سيدعلي آقازاده با اعلام اين خبر گفت: شركت داليان چين سابقه سرمايه‌گذاري در جمهوري اسلامي را دارد و به قوانين، شيوه كار و ضوابط كشور آشناست، بر اين اساس مشاركت كننده خوبي براي اين پروژه انتخاب شده است.

وي با تأكيد بر اينكه مجموعه استان همه تلاش خود را براي انجام و تحقق قرارداد به كار خواهد گرفت، افزود: اميد است تأمين منابع مالي در آينده نزديك انجام شود و توليد ٥٠ دستگاه واگن ديزلي و باربري شروعي براي استفاده بيشتر از توان واگن پارس باشد.

استاندار مركزي ادامه داد: اين قرارداد در زماني در حال تحقق است كه كشور مجدداً با زمزمه‌هاي تحريم‌ها مواجه شده است و اين امر نويدي در اين راستاست كه شعارها رنگي براي كشور ندارد و در آينده با افزايش قراردادها و راه‌اندازي فناوري جديد مي‌توانيم در بخش‌هاي مختلف از جمله صنعت حمل و نقل ريلي قدم‌هاي بزرگي در توليد كالاي ايراني و توجه به فناوري و استعداد ايراني شاهد باشيم.

آقازاده به تصويب اجراي راه‌آهن برقي دوخطه قم- اراك اشاره كرد و گفت: به واسطه اين راه آهن شهروندان اراك، اصفهان، تهران و مشهد به سرعت تردد خواهند داشت. اجراي اين طرح طي 4 ماه به تصويب رسيد و امسال در پيوست بودجه ٩٧ نيز ابلاغ شده است و اميد است تا پايان سال با انتخاب پيمانكار روند اجرايي آن آغاز شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار