تجهیزبوستان ها، پارک ها و فضاهای سبز شهرکرج
کد خبر: 906486
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003nok
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
تجهیزبوستان ها، پارک ها و فضاهای سبز شهرکرج از اولویت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در سال جاری خواهد بود.

یکی از وظایف اصلی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج علاوه بر گسترش فضای سبز شهری، حفظ و نگهداری از فضاهای ایجاد شده است لذا با توجه به این دو ماموریت مهم، اقدامات لازم برای حفظ و نگهداری و تجهیزِ بوستان ها صورت می گیرد.

 نهالستان بزرگ کرج که از زیرمجموعه های این سازمان است با هدف پرورش انواع گل و گیاه و نهال توانسته نسبت به تامین نیازهای شهر اقدامات قابل توجهی را انجام دهد از جمله سیستم آبیاری قطره ای نهال های جعبه ای؛ تهیه انشعابات برق و احداث دریچه های آب که در حفظ منابع انرژی تاثیر گذار است. همچنین مجموعه حصار و بیجی که می تواند در آینده نزدیک به یکی از جاذبه های توریستی کرج تبدیل شود نیز با همین رویکرد عملیات اجرایی آنها آغاز شده است. از سوی دیگر تهیه آب شرب و تعبیه سرویس بهداشتی مناسب در این دو مجموعه و تامین آب غیرِ شرب برای آبیاری گل و گیاه آن از دیگر اقدامات در حال انجام است.

  تجهیز و بهره برداری کامل از مجموعه تفریحی باغستان که توانسته به عنوان یکی از نقاطِ گردشگری استان البرز میزبان شهروندان باشد در اولویت اجرایی برنامه های این سازمان قرار داشته و برای سرویس دهی بهتر به شهروندان تامین منابعِ نوری آن تا پایان اردیبهشت ماه به پایان خواهد رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار