پرداخت حدود ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی سمنان
کد خبر: 906479
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003nod
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت حدود چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷۲ واحد صنعتی خبر داد.

بهروز اسودی در یکصد و هفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون، سه هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۷۲ واحد تولیدی و صنعتی استان پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از سال گذشته تاکنون به ۸۴۸ واحد تولیدی استان سمنان به ارزش بیش از پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است که از مبلغ، سه هزار و 900 میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و یک هزار و 100 میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی است.

اسودی افزود: ۵۵ درصد از سهم تسهیلات در استان سمنان پرداخت شده است که از بین بانک‌های عامل، بانک صنعت و معدن با ۱۶۷ درصد سهم پرداختی رتبه نخست و بانک‌های صادرات، سپه و تجارت در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

وی ادامه داد: از ۸۴۸ واحد دریافت‌کننده تسهیلات، ۴۲۰ واحد توسط بانک کشاورزی، ۱۷۲ واحد توسط بانک ملی و مابقی توسط هشت بانک عامل دیگر پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به دیگر دستور کار این نشست اظهار داشت: در این جلسه با درخواست هفت واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان که در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند، موافقت و جهت دریافت تسهیلات به مبلغ ۷۵ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.

اسودی از بررسی مشکلات بانکی، مالیات و تأمین اجتماعی چهار واحد تولیدی فربد شیمی کار، شیشه ایمنی کبیر، زغال‌سنگ وجمنو و صنایع روشنایی پارس سنگسر خبر داد و اظهار کرد: در بخش رفع موانع تولید کارگروه تاکنون مشکلات ۵۷۱ واحد تولیدی استان بررسی و در جهت رفع موانع یک هزار و 389 مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسیده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار