دلیجان میزبان همایش ملی آرمانشهر رضوی شد
کد خبر: 906464
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003noO
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان :
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان گفت: این شهرستان به عنوان میزبان همایش ملی آرمانشهر رضوی در 27 تیرماه جاری انتخاب شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان گفت: این شهرستان به عنوان میزبان همایش ملی آرمانشهر رضوی در 27 تیرماه جاری انتخاب شد.

 حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان افزود: همایش ملی آرمانشهر رضوی از رشته های شانزدهمین جشنواره بین المللی رضوی است.
وی توضیح داد: مسئولیت برگزاری هر یک از هشت بخش فرهنگی، هنری، پژوهشی، سینمایی، مطبوعاتی و دیجیتالی، کودکان و نوجوانان، دانشگاهیان و بخش ویژه جشنواره بین المللی رضوی در یک استان هدفگذاری شده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد: هر بخش اصلی این جشنواره ملی زیرمجموعه‌های متعددی دارد اما آثار برگزیده منتخب شناسایی و نفرات اول تا سوم پدید آورنده آن ها به عنوان برگزیده در آیین اختتامیه که دلیجان میزبان آن است مورد تقدیر قرار می گیرند.
صادقی افزود: بر این اساس شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) 23 تیر تا دوم مرداد ماه همزمان با دهه کرامت در 31 استان کشور و شهرهای مختلف جهان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: چگونگی نهادینه شدن، درک متقابل میان حاکمیت و مردم با تمسک به سیره اخلاقی و عملی امام رضا (ع) و امام موسی بن جعفر (ع) و موضوع ویژه نیز سبک زندگی در آرمانشهر رضوی با تکیه بر وضعیت مبلمان و معماری شهری امروز کشور و نسبت آن با آرمانشهر رضوی از موضوع اصلی مقالات این همایش است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار