کسب دو نشان طلا و برنز توسط آتش‌نشانان سنندجی در مسابقات کشتی آزاد
کد خبر: 905422
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003nXa
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
در نخستین دوره مسابقات کشتی آزاد آتش نشانان و امداد گران کشور
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: این مسابقات به میزبانی بندر انزلی برگزار شد و 25 تیم از استانهای مختلف در اولین دوره مسابقات کشتی آتش نشانان حضور داشتند. 

سهیل فضل وزیری در گفت وگو با جوان در کردستان اظهار کرد: مسابقات کشتی آزاد آتش نشانان و امداد گران کشور برای انتخاب تیم ملی آتش نشانی جهت حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی با انتخاب نفرات برتر در اوزان مختلف در بندر انزلی برگزار شد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: آرمان زبر دست و دلیر حمل کرد به نمایندگی از سازمان آتش نشانی سنندج جهت حضور در این دوره مسابقات کشتی آزاد آتش نشانان و امداد گران کشور به نمایندگی از کردستان شرکت کردند. 

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات به میزبانی بندر انزلی برگزار شد و 25 تیم از استانهای مختلف در اولین دوره مسابقات کشتی آتش نشانان حضور داشتند. 

فضل وزیری تصریح کرد: پس از برگزاری این مسابقات آرمان زبر دست در وزن 84 کیلو گرم توانست با غلبه بر تمامی حریفان خود مقام طلای این مسابقات را کسب کند. 

وی افزود: در وزن 74 کیلو گرم هم دلیر حمل کرد دیگر آتش نشان سنندجی توانست مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کنند. 

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: این مسابقات برای انتخاب نفرات برتر جهت حضور در مسابقات جهانی کره جنوبی برگزار شد و این دو آتشنشان سنندجی توانستند با کسب این مدال ها مجوز حضور در اردوی تیم ملی آتش نشانان را کسب کنند. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار