وجود فاصله معنادار میان عرضه و تقاضای محصولات فن‌آوران
کد خبر: 904660
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003nLI
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی خبر داد:
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی با اشاره به اینکه فاصله معنا داری بین عرضه و تقاضای محصولات فن آوران وجود دارد، گفت: بایستی برای کاسته شدن این فاصله برنامه‌ریزی و راهکارهای لازم اتخاذ شد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی با اشاره به اینکه فاصله معنا داری بین عرضه و تقاضای محصولات فن آوران وجود دارد، گفت: بایستی برای کاسته شدن این فاصله برنامه‌ریزی و راهکارهای لازم اتخاذ شد.

مصطفی آمره، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در حاشیه شوراي فن بازار منطقه اي استان مركزي با بیان اینکه فاصله زیادی بین عرضه و تقاضای محصولات فن بازار وجود دارد، گفت: در این جلسه درخصوص اختلاف بین عرضه و تقاضای محصولات فن بازار بحث و تبادل نظر شد تا راهکار مناسبی برای رفع این موضوع اتخاذ و اجرایی شود.

آمره اظهار کرد: باتوجه به ارائه شدن بیش از ۷۸۵ محصول فن آوران بر اساس پورتال فن بازار منطقه ای استان مرکزی متاسفانه نیازهای فن آوری شناسایی شده تعداد کمتری است.

وی با اشاره به اینکه فاصله معناداری بین عرضه و تقاضای محصولات فن آوران وجود دارد، ادامه داد: بایستی تلاش شود تا عرضه و تقاضا به هم نزدیک شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی با تاکید بر اینکه تقاضا نسب به عرضه محصولات فن آوران کم است، بیان کرد: باید علت این اختلاف مشخص شود و اعتمادسازی بین صنعتگران و عرضه کنندگان فناوری ایجاد شود.

وی ادامه داد: برای رفع این مشکل بایستی حمایت های لازم از عرضه کنندگان فناوری ها افزایش یابد و از طرف دیگر ریسک تقاضا برای این فناوری ها نیز کاهش یابد و این شکاف کاسته شود.

آمره با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد شناسایی مشکلات فناوری ها را در سال جاری افزایش دهیم، افزود: سال گذشته اقدامات خوبی در زمینه شناسایی نیازهای فن آوران صورت گرفت به طوری که از ۱۷ نیاز فن آورانه شناسایی شده ۱۱ مورد در سال گذشته انجام شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همچنین سال گذشته پنج مورد از نیازهای فن آورانه مرتفع شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار