3000شغل طی چهار سال اخیر توسط سپاه روح الله استان مرکزی ایجاد شده است
کد خبر: 903223
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003my7
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: طی چهار سال اخیر سه هزار شغل توسط سپاه روح الله استان مرکزی در این استان ایجاد شده و ۳۰ هزار نفر نیز برای ورود به اشتغال آموزش دیده اند.

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: طی چهار سال اخیر سه هزار شغل توسط سپاه روح الله استان مرکزی در این استان ایجاد شده و ۳۰ هزار نفر نیز برای ورود به اشتغال آموزش دیده اند.

سردار محسن کریمی اظهار داشت: حدود چهار سال است که سازمان بسیج سپاه در زمینه اقتصاد مقاومتی و ایجاد شغل، فعالیت خود را آغاز کرده و در این زمینه تلاش های مثمری انجام شده که ثمره این پیگیری ها ایجاد بیش از سه هزار شغل و آموزش بیش از ۳۰ هزار نفر مرتبط با ۱۴ رشته شغلی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: البته افرادی که در این ارتباط تسهیلات اشتغالزایی دریافت کرده اند بیشتر از تعداد مذکور هستند، اما به دلیل عدم حمایت برخی از دستگاه ها، تاکنون همین تعداد شغل ایجاد شده که پیگیری برای ایجاد شغل بیشتر در سال جاری با تمام توان از سوی سپاه استان تداوم خواهد داشت.

کریمی با اشاره به اینکه نگاه سپاه بیشتر به ایجاد مشاغل بومی، خُرد و خانگی است، بیان داشت: در سال جاری با توجه به نام گذاری سال حمایت از کالای ایرانی، بنا داریم در کنار سایر دستگاه ها برای تحقق اهداف عالی مقام معظم رهبری در مسیر بهبود کسب و کار و کاهش بیکاری استان و حمایت از کالای ایرانی و ملی، تلاش لازم را انجام دهیم.

فرمانده سپاه روح الله مرکزی خاطرنشان کرد: سپاه در کنار وظایف ذاتی، در زمینه های مختلف اقتصادی، عمرانی و... فعالیت خود را از سال های قبل آغاز کرده که همچنان ادامه خواهد یافت و در همین مدت در راستای تحقق منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب دستاوردهای تاثیرگذار توسط این نهاد حاصل شده است.

وی ادامه داد: امسال نیز روند اشتغالزایی در سازمان بسیج سپاه روح الله استان مرکزی با قدرت و توان بیشتر با استفاده از ظرفیت های موجود و به منظور حل بخشی از مشکل بیکاری استان در دستور کار قرار دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار