خروج 700 دستگاه خودرو از چرخه فعالیت در شهر ایلام
کد خبر: 899318
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lx8
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
شهردار ایلام خبر داد
طالب صادقیان  در نشست مشورتی با اصحاب رسانه اظهار داشت: امسال تنها ۷۰۰ دستگاه خودرو از چرخه فعالیت در شهر ایلام خارج شده و در برابر آن ۱۶ هزار خودرو وارد شده است.

شهردار ایلام گفت: ترافیک به ویژه در هسته مرکزی شهر از اصلی ترین مشکلات شهر ایلام است که بخش قابل توجهی از آن نیز به دلیل ورود خودروهای جدید است.

شهردار ایلام  تلاش برای افزایش سرانه فضای سبز را از رویکردهای مجموعه شهرداری عنوان کرد و گفت: سرانه فضای سبز در مرکز استان با استاندارد های ملی و بین المللی فاصله دارد.

وی عنوان کرد : بودجه سال آینده شهرداری ایلام به ٨١ میلیارد تومان رسیده که از این مقدار ٣۵ میلیارد برای پروژه‌های عمرانی هزینه خواهد شد.

وی اضافه کرد: محدودیت درآمدهای شهرداری با توجه به رکود حاکم بر ساخت و ساز افزایش یافته و همین عامل روند اجرای پروژه های جدید را مختل کرده و برای فائق آمدن بر این مسئله باید از توان بخش خصوصی بهره بگیریم.

صادقیان گفت: یکی دیگر از رویکردهای شهرداری ایلام توجه به سکونتگاه‌های غیررسمی و حاشیه‌ای است که در زمینه روشنایی معابر، دفع آب‌های سطحی، اجرای کانال و خیابان‌بندی اقدامات مناسبی صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه شهر ایلام یک شهر موتوری است و سرانه هر نفر شهروند سه خودرو است که مشکلات فراوانی را برای این شهر ایجاد کرده است، افزود: تلاش خواهیم کرد که برنامه‌های اجرایی و طرح‌های عمرانی در شهر ایلام با عنوان انسان‌محور بودن انجام شود و در سطح بالاتر به خانواده محور بودن ارتقا دهیم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین