اولین نشست هم اندیشی پیرامون معماری و هنر اعتاب مقدسه در دوران معاصر برگزار شد
کد خبر: 898718
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lnS
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
با حضور اساتید دانشگاه معماری و استادکاران؛
با حضور جمعی از اساتید دانشگاه معماری و استادکاران سنتی در عرصه بناهای سنتی، اولین نشست هم اندیشی پیرامون معماری و هنر اعتاب مقدسه در دوران معاصر برگزار شد.

با حضور جمعی از اساتید دانشگاه معماری و استادکاران سنتی در عرصه بناهای سنتی و به همت معاونت علمی آستان قدس رضوی اولین نشست هم اندیشی پیرامون معماری و هنر اعتاب مقدسه در دوران معاصر برگزار شد.
معاونت علمی آستان قدس رضوی در راستای حفظ و نگهداری مجموعه بناها و فضاهای حرم مطهر و کیفیت بخشی به مجموعه معماری آن در راستای تحقق بند 5 منشور ابلاغی حکم انتصاب تولیت آستان قدس رضوی از سوی رهبر معظم انقلاب، سلسله همایش‌هایی را با حضور متخصصان خبره و صاحب نظران در عرصه معماری و هنر برگزار کرد.
در این نشست هم اندیشی که در قالب سه گروه تخصصی معماری، آرایه‌های ساختمانی و آرایه‌های هنری به مدت یک روز برگزار شد، ضمن ارائه گزارش عملکرد آستان قدس رضوی در چهار دهه اخیر، از کتاب آرایه‌های صحن آزادی حرم مطهر رضوی رونمایی شد.
گفتنی است شرکت کنندگان این همایش در پایان این نشست ضمن شرکت در کمیسیون‌های تخصصی که به صورت مجزا تشکیل شد، راهکارهای خود را جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های معماری حرم مطهر رضوی ارائه کردند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین