ضيافت آقازادگي در شهرداري
کد خبر: 898709
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lnJ
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۱
يكي از كاربران اينستاگرام با انتشار تصويري از يك جلسه در سالني كه نشان از اداري بودن دارد، نوشته: «امشب دوباره دوستان نسل اميد دور هم جمع شديم...

يكي از كاربران اينستاگرام با انتشار تصويري از يك جلسه در سالني كه نشان از اداري بودن دارد، نوشته: «امشب دوباره دوستان نسل اميد دور هم جمع شديم؛ جمعي كه هر ماه به دعوت يكي از دوستان دور هم جمع ميشن؛ ديدارها تازه ميشه، كلي صحبت و درد دل؛ امشب مهمون آقا مصطفي موسوي لاري بوديم ممنون از پذيرايي خوبش و اينكه باعث شد دوستان دور هم جمع بشن». آنچه از اين نوشته برمي‌آيد اين است كه يك مهماني دورهمي دوستانه به دعوت مصطفي موسوي لاري، فرزند عبدالواحد موسوي لاري، وزير كشور دولت خاتمي برگزار شده است. يكي از كاربران اصلاح‌طلب توئيتر مناسبت اين مراسم را «پست جديد مصطفي موسوي لاري» عنوان كرده و مي‌نويسد: «مصطفي موسوي لاري، نمونه بارز ژن خوب و رهبر جديد جوانان اصلاح‌طلب امشب به مناسبت پست جديدش، در سالن شهرداري منطقه۲ براي دوستانش ضيافت شام ترتيب داده است». ضيافت دوستانه در سالن شهرداري منطقه 2!
اين ضيافت به بهانه هر كدام از اين دو دليل برگزار شده باشد، ربطي به مردم تهران و اهالي منطقه 2 شهرداري ندارد، پس چرا بايد در سالن شهرداري برگزار شود و امكانات دولتي در اختيار مراسم‌هاي شخصي قرار بگيرد؟

چرا پوشش زن و مرد غربي نابرابر است؟

مدیر مسئول جوان در کانال تلگرامی خود نوشت:
رهبري سؤال قابل تأملي را روز پنج شنبه طرح كردند: چرا مردان غربي كاملاً پوشيده و وزين هستند اما زنان غربي تا حد ممكن كه صرفاً اسمش پوشش عورتين باشد عريان هستند و صنعت زيباسازي را به صورت حد اكثري براي لذت بردن مردان به كار مي‌گيرند؟ چرا همه هم پذيرفته‌اند كه شأن و حق زن رعايت مي‌شود؟ اما روشنفكران ما به استناد به همين زن، زنان جامعه خود را عقب نگه داشته شده، برده جنسي و ... معرفي مي‌كنند.
دکتر عبدالله گنجی پرسیده است: چطور مي‌توان باور كرد كه مثال آوري و الگوي زن آزاد، همان عروسك غربي باشد؟ عروسكي كه آورده تلذذش فقط براي مردان است و برهنگي‌اش را آزادي تمتع مردان تفسير و او هم باورمند شده و پذيرفته است كه توجه مردان به او به خاطر آزادي در جلوه گري است. علت چيست؟ به زن غربي آموخته‌اند كه تو منوط به «اصل رضايت» هر كثافت كاري را مي‌تواني انجام دهي و اين يعني آزادي و اين كثافت كاري داوطلبانه يعني رشد و آزادي. اما براي زن شرقي و خصوصاً زن مسلمان «قبح ذاتي» وجود دارد كه فراتر از دسيسه مردان مي‌تواند گوهر صدف او را حفظ كند.
اما آنچه در غرب اجرا مي‌شود مبتني بر معرفت و فرهنگ خودشان است كه عقلانيت را در «سود» و «لذت» خلاصه كرده‌اند و زن نيز بخشي از پروسه لذت است. حالا بايد منتظر باشيم كه «دختران خيابان» فرياد بزنند ما آن آزادي را مي‌خواهيم كه در پروسه لذت ديگري سهيم باشيم و خلاف آن نه قبح ذاتي است كه نقض حقوق ماست ما « اصل رضايت» را مي‌خواهيم و تمام.

آفتاب یزد: روحانی را ممنوع‌التصویر کردیم، چون مردم می ‌خواهند!

روزنامه آفتاب يزد در واكنشي به نوشته روزنامه جوان در مورد اينكه تصوير رئيس جمهور در صفحه اول روزنامه‌هاي اصلاح‌طلب كار نمي‌شود، نوشت: «خيلي از روزنامه‌ها تغيير رويه داده‌اند؛ حتي روزنامه‌هايي كه نيم صفحه نخست آنها‌ نه كاملاً كه خيلي سياسي بود هم متوجه شده‌اند كه روي كيوسك دچار بد اقبالي مفرط شده‌اند؛ به اين معنا كه مردم با نگاهي به تيترهاي سياسي ترجيح مي‌دهند آن روز را حداقل از خير خريد و مطالعه
روزنامه بگذرند...»
اين روزنامه در ادامه مطلب خود مي‌نویسد كه كار نكردن عكس روحاني در صفحه اول، به خاطر مردم است: «اگر بپذيريم برخي از روزنامه‌ها خودخواسته و حتي ناخواسته دست به ممنوع‌التصويري حسن روحاني و ديگر سياسي‌ها زده‌اند بايد بدان‌ها‌ حق داد چون اين كار مساوي است با پشت كردن به مردم، مردم نمي‌پذيرند يك روزنامه تريبوني شود براي ادعاهاي تأييد نشده... مردم پذيراي اين مسائل نيستند يعني نه اين روزها كه از 92 به بعد كم كم نگاه و نظرشان به طور كلي عوض شده است. » در واقع روزنامه آفتاب يزد معترف است كه مردم از سال 92 از سياسي بازي‌ها و سياسيون خسته شده‌اند. حال بايد پرسيد آيا اين امر به دليل رويه سياست زده
و جناحي دولت نيست؟

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهرناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
0
0
سایت محترم " نگاه جالب رهبری به پوشش زن ومرد غربی را باید مولاوردی " سخنور استانداردهای حقوق بشری " بر نوشته ای زیر شیشه میز خود قراردهد " تا مرتبا دیده " انگاه سخنوری کند . ضمنا خرج کردن های انچنانی اقازاده ها " نشان از این سخن نغز دارد : پول های باد اورده را " باد می برد : خرج می کنند تا پست های بالاتری را برای خود بخرند " نشان دهند " در پست ها بالاتر " چقدر دست ودلباز " برای کناره شان می باشند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار