لاريجاني: ترامپ منافع امريكا را فداي رژيم صهيونيستي مي‌كند
کد خبر: 898327
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lh9
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸
‌ترامپ در مسئله همبستگي با رژيم صهيونيستي مرز ندارد و حاضر است منافع امريكا را فداي اين رژيم كند تا افكار خود را پيش برد.
به گزارش خانه ملت، علي لاريجاني صبح ديروز در حاشيه كاشت يك اصله نهال زيتون در محوطه فضاي سبز مجلس شوراي اسلامي به مناسبت روز درختكاري در جمع خبرنگاران درباره سفر ترامپ به تل‌آويو اظهار داشت: آقاي ترامپ به تل‌آويو سفر بكند يا نكند، تأثيري در رفتار و روابط امريكا و رژيم صهيونيستي ندارد اما زماني كه ادبيات سياسي اين دو بررسي و به تصميمات آنها نگريسته مي‌شود، دو ويژگي در آن نمايان است؛ نخست اينكه امريكايي‌ها يك همبستگي حياتي ميان سرنوشت خود و سرنوشت رژيم صهيونيستي قائل هستند و پاي آن ايستاده‌اند و متأسفانه برخي كشورهاي منطقه را نيز در اين زمينه فريب داده‌اند و آنها را به همراه خود مي‌كشند. 
رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه تصميمات امريكا و رژيم صهيونيستي از يك وضع خام برخوردار است، افزود: تصميمي كه براي قدس شريف گرفته شد، هيچ‌كدام از كشورهاي اسلامي آن را نپذيرفتند و اين تصميم را تحقير كردند و مشخص نيست كه آنها بتوانند اين پروژه را به سادگي جلو ببرند زيرا اين تصميم براي آنها پرهزينه خواهد بود. وي ادامه داد: اين رفت و آمدها و گفت وگو‌ها نشان مي‌دهد كه آقاي ترامپ در مسئله همبستگي با شرايط رژيم صهيونيستي مرز ندارد و حاضر است منافع كشور امريكا را فداي اين رژيم كند اما افكار خود را در اين زمينه پيش ببرد، اما با مشكل مواجه مي‌شوند، چرا كه اين رويكرد به سادگي نبوده و منطقه پيچيدگي‌هاي زيادي دارد و مسير سر راست و هموار نيست كه كسي دستور دهد و كارها اجرا شود. رئيس مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: عوامل و متغير‌هاي زيادي در منطقه تأثيرگذار است، بنابراين تحركات آنها برايشان نفعي ندارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار