توقع ما انعكاس واقعيات درباره ايران است
کد خبر: 898294
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lgc
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
معاون مطبوعاتي در ديدار با نماينده سازمان ملل در تهران:
رئيس مركز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران با معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ديدار و گفت‌وگو كرد.
محمد سلطاني‌فر در اين ديدار، ضمن ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي معاونت مطبوعاتي، رسانه‌ها و حضور رسانه‎ها و خبرنگاران خارجي در ايران، بر توسعه همكاري‌ها به ويژه در مباحث فرهنگي- پژوهشي تأكيد كرد. 
معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به افزايش رفت و آمدهاي رسانه‌اي به ايران، خواستار ايجاد تسهيلات بيشتر از سوي سازمان ملل براي حضور محققان خود در ايران شد و تصريح كرد: توقع ما از شما اين است كه با زمينه‌سازي مناسب، واقعيات امروز ايران را در سازمان ملل و براي مردم كشورهاي مختلف جهان منعكس كنيد. وي با اشاره به ظرفيت بالاي رسانه‌اي در ايران به تأكيد دولت دكتر روحاني بر تقويت ديپلماسي رسانه‌اي اشاره و خاطرنشان كرد: ما نيز آمادگي كامل داريم تا فعاليت‌هاي مختلف سازمان ملل و مركز اطلاعات سازمان ملل در تهران را براي مردم تشريح كنيد. 
سلطاني‌فر همچنين ابراز اميدواري كرد حضور فعال خانم دوتسنكو در تهران، به افزايش آگاهي‌هاي عمومي مردم جهان درباره ايران بینجامد و منشأ آثار مثبت در سازمان ملل باشد. 
دكتر ماريا دوتسنكو، رئيس مركز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران نيز با ابراز خرسندي از حضور در ايران و توصيف ويژگي‌هاي منحصر به فرد مردم ايران، به نقش رسانه‌ها در توسعه همكاري‌هاي دوجانبه اشاره كرد و گفت: معرفي فعاليت‌هاي متنوع سازمان ملل به مردم ايران و همچنين انعكاس پيشرفت‌هاي ايران در سازمان ملل از جمله اهداف حضور ما در تهران است كه مي‌توان با همكاري وزارت فرهنگ و ارشاد و رسانه‌ها، بيش از گذشته به آنها پرداخت. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار