طي حکمي ازسوي رهبر انقلاب حجت‌الاسلام حاج‌ ‌صادقي نماينده ولي‌فقيه در سپاه شد
کد خبر: 897970
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lbO
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه‌ای حجت‌الاسلام حاج شیخ عبدالله حاج صادقی را به سمت نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت‌الاسلام حاج شیخ علی‌سعیدی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب کردند. 
متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ عبدالله حاج صادقی (دامت افاضاته)
نظر به پایان مأموریت جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی و تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، جنابعالی را به سمت نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌نمایم. 
ارتقای معنویت و بصیرت دینی و تقویت روحیه جهادی و انقلابی آحاد فرماندهان و پاسداران و بسیجیان و خانواده‌های آنان با بهره‌گیری از حوزه‌های علمیه و استفاده از روحانیون عالم و عامل و اثرگذار، هماهنگ با سیاست‌های ابلاغی و تعامل هم‌افزا با فرماندهی کل سپاه مورد انتظار است. 
از زحمات و تلاش‌های ارزشمند حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی در طول این مسئولیت تشکر می‌کنم. 
توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم. 
سید‌علی خامنه‌ای
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ 

بسم الله الرّحمن الرّحیم
جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ علی سعیدی (دامت افاضاته)
با تشکر و قدردانی از تلاش‌های خالصانه و ارزشمند جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ غلامرضا صفائی در طول خدمت، نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده؛ جنابعالی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب می‌نمایم. 
ارتقای سطح آمادگی‌های معنوی و بصیرت دینی فرماندهان و آحاد کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌های آنان با استفاده حداکثری از ظرفیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه و سازمان‌های عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح از طریق سیاستگذاری، هماهنگی و نظارت و تعامل نزدیک و هم‌افزا با ستاد کل مورد انتظار است. 
توفیق همگان را از خداوند مسئلت دارم. 
سید‌علی خامنه‌ای
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار