گازرسانی به مناطق تاریخی گردشگری گامی بلند در مسیر توسعه صنعت توریسم
کد خبر: 896881
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003lJp
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی:
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: گازرسانی به مناطق تاریخی گردشگری استان گامی بلند در مسیر توسعه صنعت توریسم است.

سیدحمید فانی به همراه فرماندار طرقبه شاندیز در بازدید از روستای کهن کنگ ضمن بررسی راهکارهای توسعه شبکه گازرسانی به این روستا، اظهار کرد: روستای تاریخی کنگ دارای جمعیتی بالغ بر 432 خانوار است که درحال حاضر بیش از 190 خانوار آن از نعمت الهی گاز بهره مند هستند.
وی با اشاره به بافت دوهزار ساله منازل روستایی کنگ گفت: توسعه شبکه گاز در برخی نقاط روستای کنگ کهن به دلیل بافت تاریخی با محدودیت هایی مواجه است که این مهم نیازمند اخذ مجوز و راهکارهای مناسب است.
وی ادامه داد: مقرر شد تا با مساعدت فرماندار و تعامل و همکاری دستگاه‌های مربوطه و دهیاری و اعضای شورای اسلامی این روستا تاحد ممکن منازل باقی مانده گازرسانی شوند.

عزم جدی دولت برای توسعه گازرسانی در روستاها
سیدحسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز نیز در ادامه با اشاره به تلاش دولت در مسیر توسعه خدمات زیربنایی در اقصی نقاط استان اظهار کرد: توسعه شبکه گاز در روستای کنگ کهن از موضوعات درخواستی مردم است و در تلاش هستیم تا با عزم جدی این مشکل را حل کنیم.
وی افزود: هدف از بازدید امروز بررسی فنی تخصصی راهکارهای گازرسانی به بخش های فاقد گاز روستای کنگ کهن بود. امیدواریم با تعامل و هماهنگی مردم و مسئولان شاهد بهره مندی هر چه بیشتر روستاییان این منطقه از نعمت الهی گاز باشیم.
روستای کنگ در دامنه کوه های بینالود و در ۲۸ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین