«محمدمهدی حق‌گویان» روزنه جدیدی از علوم قرآنی به جهانیان نمایانده‌است
کد خبر: 895710
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003l0w
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
قائم مقام شهردار تبریزدر دیدار با نابغه قرآنی:
قائم مقام شهردار تبریز و معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز با نابغه قرآنی جهان اسلام دیدار و گفتگو کردند.
رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز در این دیدار گفت: نابغه قرآنی جهان اسلام دکتر محمد مهدی حق گویان روزنه جدیدی از حوزه علوم قرآنی را در جهان اسلام نمایان کرده است.

وی ادامه داد: بی دریغ باید نبوغ این دانشمند قرآنی با تلاش همه ما به‌ صورت ارزنده و شایسته به تمام جهانیان معرفی شود و سعی کنیم با استفاده از روش های ابداعی دکتر حق گویان جوانان و نوجوانان و کودکان را به آموزش و حفظ قرآن کریم علاقه مند سازیم.

وی همچنین گفت: باورش بسیار سخت است که یک جوان ۱۹ ساله چنین نبوغی داشته باشد که 74 روش برای حفظ و قرائت قرآن کریم به جهان اسلام عرضه دارد.

قائم شهردار تبریز اظهارکرد: بیشک دارا بودن این موهبت الهی نصیب هرکسی نمی شود و کشور ما باید قدر این داشته تکرار نشدنی را در حد شایسته بداند.

گفتنی ا‌ست: محمد مهدی حق گویان با همراهی موسسه قرآنی انوارالسما برای حضور در ۲۰ کشور اروپایی آماده می شود که با حضور در این کشورها به معرفی استعدادهای خاص خود و اشاعه فرهنگ قرانی خواهد پرداخت.
بر اساس این گزارش، محمد مهدی حق گویان از هشت سالگی حفظ قرآن را در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شروع کرده،  در ۱۰ سالگی حافظ کل قرآن شده است و اکنون به 74 روش قرائت قرآن می کند

در پایان نشان تبریز و کتاب مفاخر تبریز توسط قائم مقام شهردار به این نابغه قرآنی اهدا شد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار