کالسکه اسب تروا در اتوبان فضای مجازی
کد خبر: 892930
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003kI6
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
یاداشت

امپریالیزم صهیونیستی در پشت پرده تلگرام و اتوبان فضای مجازی به دنبال فلج کردن زمینه های اقتصادی ایران اسلامی به طور کامل است و دستور خروج ارز را از کشور به طور گسترده و سرسام آور بدون هیچ ردپای در کمترین زمان ممکن در سرمی پروراند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، سید محمدصادق فاطمی منش کارشناس ارشد فقه واصول حوزه علمیه اصفهان در یاداشتی می نویسد

در عصر مدرنیته امروزی دشمن با نظام فناوری اطلاعات یک پیام رسان درجه ۳ اسرائیلی به نام تلگرام وارد اتوبان فضای مجازی ایران اسلامی می شودوجای خود را به عنوان بستر ملی الکترونیک کشور باز می کند

کالسکه  اسب تروا در اتوبان فضای مجازی ایران خوی پلید شیاطین  استعمارگرفتن و به استعضاف گرفتن ملت ها بوده است استعمار، استعمار گران در مستعمره کردن ملت ها با گذر زمان متفاوت می شود.

پروژه نفوذ با سوء استفاده بی تدبیری بعضی از مدیران که از منظر دانش فناوری اطلاعات و ارتباطات بی بهره و یا کم بهره بودند وبا سهل انگاری و ول انگاری و غالب نمودن منافع جناحی و حزب گرایی بر منافع دین و حقوق ملت دین مدار نظام ایران اسلامی را به مستعمره مجازی تیدیل خواهد نمود ومو جبات جولان دادن کا لسکه اسب تروا را در اتوبان فضای مجازی ایران اسلامی به نمایش در آورد.

ورود هالیودی تلگرام به عنوان یک ابزار درجهت منافع صاحبان قدرت و ثروت واهداف سیاسیون در دنیای پیچیده سیاست بکار گرفته شد تا آنهارا به مقاصد شومشان نزدیکتر کند، هدف تلگرام فقط اغتشاش و ول انگاری فرهنگی و دامن زدن به بیماری برهنگی وبی حیایی خلاصه نمی شود بلکه او به دنبال براندازی حکومت دینی است .

امپریالیزم صهیونیستی در پشت پرده تلگرام و اتوبان فضای مجازی به دنبال فلج کردن زمینه های اقتصادی ایران اسلامی به طور کامل است و دستور خروج ارز را از کشور به طور گسترده و سرسام آور بدون هیچ ردپای در کمترین زمان ممکن در سرمی پروراند.

گروهای جاسوسی و تئوری پرداز براندازی نظام اسلامی را در داخل کشور تقویت نموده واجازه مزاحمتی را هم برای آنها به هیچ کس نمی دهد

فضای تهدیدی تلگرام برعلیه نظام اسلامی در خاک کشور به دنبال ابزار همه منظوره ی استعمار خود ازمسیر اتوبان مجازی است ،

 

مع الاسف مدیران سطوح ارشد مدیریتی نظام هم دانسته و یا ندانسته در جهت پیشرفت بردگی مجازی کشور با رفع فیلتر تلگرام پیش قدم شدند.

مسولین محترم باید بدانند سوغات کالسکه اسب تروا در اتوبان فضای مجازی در مرحله اول تخریب رفا و آرامش و آسایش مردم را به دنبال خواهد داشت .

مردم برای تامین امنیتی جانی و مالی و آبروی خود در آسیب های این فضا با چالش جدی مواجهه هستند.

 

 حفظ امنیت مردم آیا وظیفه دولت محترم هست یانه ؟!

 مسولین محترم نظام اسلامی اساسا چه راهکارهای پیشگیرانه و باز دارنده ای برای جلوگیری از افسران اغتشاشگر الکترونیک صهیونیستی که مجددا دست به اقدامات تخریب بواسطه این فضا به جامعه اسلامی وحاکمیت دینی خواهند زد در بستر تلگرام فراهم دیده اندویا در فازهای بعدی تلگرام که در جهت توسعه رو به پیش می رود وبا اقتصاد الکترونیک و تجارت الکترونیکی در جهت جنگ و فلج کردن اقتصاد مقاومتی به میدان خواهد آمد چه راهکار های اندیشیده و طراحی نموده اند .

برای حفظ حقوق کاربران در فضای مجازی و جلوگیری از فروش اطلاعات آنها توسط سرویس های اطلاعاتی صهیونیزم به خارج از کشور چه اقداماتی را انجام داده اند؟

آیا جای بسی تامل نیست که بدانیم و باور کنیم که در منطقه پر آشوب قرار داریم که بسیج مدیریت داخلی را می طلبد که با تقویت شبکه ملی اطلاعات  موانعی جدی در مسیر کالسکه اسب تروا دراتوبان فضای مجازی ایران اسلامی ایجاد کند، تا سوغات شومش به سلامت به مقصد نرسد و ملت مظلوم اما مقتدر از دولت خود ،طعم شیرین اقدام و عمل را بچشد. ان شاءالله

 

 

سید محمدصادق فاطمی کارشناس ارشد فقه واصول

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار