هر کس در شورا و شهرداری رشوه گرفته باید برکنار شود
کد خبر: 890968
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003jmS
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
عضو شورای شهر تبریز:
عضو شورای شهر تبریز گفت: اگر کسی از اعضای شورا یا حتی کارکنان شهرداری رشوه گرفته باید به نهادهای نظارتی معرفی و از کار برکنار شود.
محرم محمدزاده با بیان اینکه همه ما نماینده مردم هستیم و توسط مردم انتخاب شده‌ایم، اظهار داشت: در ابتدای آغاز کار شورا تصمیم گرفتیم یک شهردار مجرب و کاردان انتخاب کنیم اگر شهردار این خصوصیات را ندارد، اعلام کنید.

وی ادامه داد: طبق قانون شورا می‌تواند از شهردار درباره مدیرانش سوال کند اما اینکه در انتصابات شهردار از اعضای شورا نظرخواهی کند در هیچ جای قانون چیزی نوشته نشده است.

محمدزاده در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اگر عضو شورا یا کارمند شهرداری رشوه گرفته یا امتیاز خاصی گرفته باید به دستگاه‌های اطلاعاتی و نظارتی معرفی شود.

محمدزاده افزود: اگر اطلاعاتی داریم که چنین حرفی را اثبات می‌کند و این را به نهادهای اطلاعاتی و نظارتی اعلام نکنیم، خیانت است.

این عضو شورای شهر در بخش دیگری از سخنانش به موضوع ایجاد امید در شهر اشاره کرد و اظهار داشت: نباید با حرفهایمان در شهر ناامیدی ایجاد کنیم.

محمدزاده تاکید کرد: در جلسات گذشته اعلام کرده‌ام اگر کارمندی یا مدیری رشوه گرفته است، باید به نهادهای قضائی معرفی شده و از کار برکنار شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار