کد خبر: 890611
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003jgh
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
نیروهای سعودی با یورش به شهر العوامیه چهار جوان عضو خاندان شهید آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر روحانی بارز شیعه عربستان را بازداشت کردند. 
به گزارش پایگاه خبری مراه الجزیره، مسئولان سعودی طی دو روز گذشته به العوامیه یورش برده و به بازداشت اعضای خاندان شهید آیت‌الله نمر باقر النمر اقدام کردند. 
این نیرو‌‌ها سوار بر خودروهای زرهی و زرهپوش روز پنج‌‌شنبه وارد محله الجمیمه شهر العوامیه شدند و به خانه حاج حسین عبدالله النمر یورش برده و دست به ارعاب ساکنان آن زدند.  این درحالی بود که نیروهای سعودی یک روز قبل از آن یعنی چهار‌‌شنبه شب همه مردان و جوانان این خانواده را بازداشت کرده بودند.  نیروهای سعودی چهار‌‌شنبه در یورش به خانه حاج حسین عبدالله النمر، جعفر حسن النمر و علی حسن النمر و عباس علی النمر و احمد علی النمر را بازداشت کردند.  برپایه این گزارش، هنوز سرنوشت این چهار نفر نامعلوم است و مسئولان سعودی برای بستگان آنها روشن نکرده‌اند که آنها در کجا و تحت چه شرایطی نگهداری می‌شوند.  در همین حال، برخی اطلاعات حاکی است که نیروهای نظامی سعودی به بازرسی از مزارع منطقه الجبل در شرق شهر العوامیه دست زده‌اند اما علل و ماهیت این کار آنها روشن نیست.  بر پایه این گزارش، نیروهای سعودی اوایل هفته جاری نیز به خانه شهید سلمان الفرج و برادر بازداشت شده وی حاج زکی الفرج در محله العوینه شهر العوامیه یورش برده و زکریا الفرج و برادر خردسالش بریر الفرج را در خانه بازداشت کردند. آنها بریر را چند ساعت بعد آزاد کردند اما هنوز از سرنوشت زکریا خبری در دست نیست. 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار