کد خبر: 890438
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003jdu
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
كتاب مـايكل وولف كه صـلاحيت رئيـس‌جمهوري امــريكا را زير سؤال برده، در نخستين روزهاي انتشار با سيل عظيم متقـاضيـان در اين كشور مـواجه شده است.
به گزارش «جوان» به نقل از گاردين، ناشر كتاب جنجالي «آتش و خشم» نوشته مايكل وولف كه به دونالد ترامپ تاخته، يك ميليون نسخه ديگر از اين كتاب چاپ و منتشر مي‌كند. كتاب مايكل وولف كه صلاحيت دونالد ترامپ رئيس‌جمهوري امريكا را زير سؤال برده در اولين روزهاي انتشار با سيل عظيم متقاضيان سواحل شرقي و غربي امريكا مواجه شده است. پس از تهديد قانوني وكلاي ترامپ، تقاضا براي داستان ناكارآمدي درون كاخ سفيد افزايش يافت. 
سه‌شنبه قبل بود كه كتاب «آتش و خشم: درون كاخ سفيد ترامپ» منتشر شد كه پس از آن در روز جمعه روزنامه گاردين چكيده‌اي از اين كتاب را منتشر كرد و هزاران نفر براي تهيه آن به كتابفروشي‌ها هجوم بردند. 
وكلاي ترامپ به مجمع ناشران نامه نوشتند كه جلوي انتشار اين كتاب گرفته شود، ولي ناشر كتاب علاوه بر اينكه به اين درخواست توجهي نكرد، بلكه چاپ و انتشار دوباره آن را تسريع و اين كار را « همكاري فوق‌العاده گفتمان ملي» برآمده از اين كتاب عنوان كرد. با وجود اينكه «هنري هالت» ناشر كتاب «آتش و خشم» 150 هزار نسخه از آن را چاپ و منتشر كرده ولي تقاضا بسيار بيشتر از اين تعداد است، به طوري كه تمام اين تعداد در همان روز اول انتشار به فروش رسيد. 
بنابراين هنري هالت سفارش بيش از يك ميليون نسخه از اين كتاب را داشته و علاوه بر آن، نسخه صوتي و «اي‌بوك» آن صدها هزار نسخه فروش داشته و سيل تقاضاها همچنان در جريان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار