کد خبر: 890257
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003jaz
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
مردي افغان كه متهم است سه سال قبل در جريان ارتباط پنهاني، زني تنها را در شرق تهران به قتل رسانده است در جلسه محاكمه كه روزگذشته برگزار شد، جرمش را انكار كرد.
به گزارش خبرنگار ما، 31 فروردين ماه سال۹۳، مأموران پليس تهران از قتل زن ميانسالي در خانه مسكوني‌اش در شرق پايتخت باخبر و راهي محل شدند. جسد متعلق به زن 40ساله‌اي به نام شهرزاد كه بر اثر ضربات چاقو كشته شده بود، پزشكي قانوني بعد از معاينه جسد در محل اعلام كرد كه مقتول چهار روز قبل به كام مرگ رفته است، بنابراين جسد براي تعيين علت دقيق مرگ به پزشكي قانوني منتقل و پرونده با موضوع قتل عمد تشكيل شد و در اختيار كارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت. 

مأموران در اولين گام از تحقيقات خود دريافتند، مقتول مدتي قبل در حالي كه فرزندي خردسال داشت، از شوهرش طلاق گرفته و به تنهايي زندگي مي‌كرد. شوهر شهرزاد هم سرپرستي فرزندشان را به عهده گرفته و براي ادامه زندگي راهي شهري در شمال كشور شده بود. 
به اين ترتيب، پليس فهرست مكالمات تلفن همراه مقتول را مورد بررسي قرار داد و آنجا بود كه دريافت شهرزاد با جوان 20ساله‌اي به نام عظيم كه اهل افغانستان بود تماس داشته است، بنابراين عظيم به عنوان اولين مظنون پرونده تحت تعقيب مأموران قرار گرفت و دستگير شد. او به پليس آگاهي منتقل شد و تحت بازجويي قرار گرفت اما هرگونه جرمي را انكار كرد و گفت در قتل نقشي نداشته است. 

هر چند متهم جرمش را انكار كرد، اما بازپرس او را با توجه به دلايلي كه در پرونده موجود بود، مجرم شناخت و كيفرخواست به اتهام قتل و رابطه نامشروع عليه وي صادر شد. پرونده بعد از كامل‌شدن تحقيقات به شعبه پنجم دادگاه كيفري يك استان تهران فرستاده شد و روز گذشته روي ميز هیئت‌قضائي به رياست قاضي بابايي قرار گرفت.  متهم بعد از درخواست قصاص از سوي اولياي دم در جايگاه ايستاد و بار ديگر جرمش را انكار كرد. او در دفاع از خود گفت: «شماره تلفن شهرزاد را از يكي دوستانم گرفته بودم و مدتي به طور پيامكي با هم رابطه داشتيم. روز حادثه با او قرار گذاشتم تا همديگر را ببينيم، اما موفق به ديدنش نشدم.» او درخصوص فرار دوستانش به كشور افغانستان يك روز بعد از حادثه گفت: «از اين موضوع اطلاعي ندارم، شايد قتل كار آنها باشد چون شماره شهرزاد را از آنها گرفته بودم.»
متهم همچنين درخصوص انتقال محل سكونتش به منزل برادرش‌ گفت: «بعد از قتل شهرزاد وقتي دوستانم به افغانستان رفتند، از ترس به خانه برادرم رفتم تا تنها نباشم.» در پايان هيئت قضائي وارد شور شود. 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار