کد خبر: 889875
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003jUp
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
رئيس كميته امداد استان تهران خبر داد
رئيس كميته امداد استان تهران گفت: پيش‌بيني مي‌شود كه 20هزار نفر از مددجويان آماده ورود به بازار كار باشند كه در سال آينده در يك كار جهادي و عملياتي وارد بازار كار خواهند شد تا از مصرف‌كننده به توليدكننده تغيير پيدا كنند.
محسن وليئي در مورد سياست‌هاي اشتغالزايي در بين مددجويان كميته امداد در استان تهران گفت: پالايش مددجويان كه 30هزار نفر و آماده اشتغال هستند را آغاز كرده‌ايم، برخي آموزش ديده‌اند، برخي علاقه به كار ندارند و براي بسياري از آنها مشاوره‌هاي شغلي برگزار كرده‌ايم. 
وي افزود:  پيش‌بيني مي‌شود كه 20هزار نفر از مددجويان آماده ورود به بازار كار باشند كه در سال آينده در يك كار جهادي و عملياتي وارد بازار كار خواهند شد تا از مصرف‌كننده به توليدكننده تغيير پيدا كنند.  رئيس كميته امداد استان تهران گفت: بسته‌هاي تشويقي براي حمايت از كارفرمايان هم داريم، به طوري كه 550 هزار تومان ماهانه حق كاريابي مي‌دهيم، همچنين يك ميليون و 500 هزار تومان هزينه آموزش هر نيرو را مي‌دهيم كه توسط كارفرمايان آموزش بگيرند و در واقع كميته امداد هزينه كامل آموزش و كسب مهارت‌هاي مختلف را براي افراد به بنگاه‌ها مي‌پردازد.  وي با اشاره به تسهيلات كاريابي گفت: قرار بود كه 87ميليارد تومان بانك‌ها براي ايجاد اشتغال به كميته امداد بدهند كه تاكنون 94ميليارد تومان پذيرش پرونده داشته‌ايم و 33ميليارد تومان پرداخت شده است. 
وليئي افزود: از صندوق امداد ولايت نيز 30ميليارد تومان اعتبارات براي بحث تسهيلات كاريابي دريافت شده است. 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار