شرایط سرمایه گذاری در مجارستان مهیاست
کد خبر: 877229
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003gCr
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
نائب رئیس اتاق بازرگانی اردبیل:
نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: تمام شرایط برای سرمایه گذاری کشورمان در مجارستان مهیاست و ما شاهد اعزام و پذیرش هیات های تجاری فی مابین هستیم.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، بهروز پورسلیمان اظهار کرد: اتاق اردبیل از سوی مسئولان اتاق ایران با توجه به مراودات متعدد تجار و بازرگانان این استان با فعالان اقتصادی مجارستان به عنوان اتاق معین انتخاب شده و ما باید از این فرصت فراهم شده در راستای حضور در بازارهای مجارستان استفاده کنیم.

وی موقعیت کشور مجارستان را در نقطه مرکزی کشورهای اروپایی به عنوان یک نقش استراتژیک یادآور شد و بیان داشت: با توجه به علاقمندی مردم مجارستان به کشور ایران و تعصبات نژادی و همچنین خصوصیت مهربانی مردم این منطقه قطعا ایرانی ها و در نقطه مقابل مجاری ها نیز علاقمند به سرمایه گذاری متقابل هستند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل به مشترکات ایران و مجارستان به ویژه استان اردبیل در حوزه گردشگری و آب های گرم اشاره کرد و افزود: ما هم در بخش توسعه آب های گرم و هم ساخت هتل و مراکز اقامتی می توانیم از توانمندی و تجربیات سرمایه گذاران کشور مجارستان استفاده کنیم.

پورسلیمان گفت: در کنار این وجه مشترک ما در حوزه بسته بندی آب های معدنی نیز می توانیم همکاری های مشترکی را با مجارستان داشته باشیم تا از طریق این کشور دسترسی به بازار کشورهای اروپایی میسر و امکانپذیر شود.

وی خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان ما باید در این حوزه با اراده و جسارت بیشتر وارد شده و در زمینه بسته بندی آب های معدنی و ورود به فروشگاه های معتبر و زنجیره ای اروپایی اقدامات عملی را انجام دهند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل تصریح کرد: در کنار این وجه تشابه ما در بخش کشاورزی نیز می توانیم هم در تولید و صادرات بذور و هم محصولات زراعی و باغی با کیفیت بسیار بالا ورود پیدا کرده و از توانمندی های آنها نیز در قالب اصلاح نژاد و بذر بهره برداری کنیم.

رئیس کمیسیون تجاری اتاق بازرگانی اردبیل به خواهرخواندگی اردبیل و تیسائوئیوَروش اشاره کرد و افزود: امیدواریم با اقدام عملی شهرداری در تقویت روابط دو شهر بتوانیم به خوبی تعاملات و ارتباطاتمان را تقویت کرده و همکاری های مشترکی را انجام دهیم.

پورسلیمان گفت: به خاطر همین ویژگی های مشترک اردبیل و شهرهای مختلف مجارستان و ارتباط دیرینه اردبیل با مجارستان اتاق ایران تصمیم گرفته تا اتاق اردبیل را به عنوان معین این تعاملات و ارتباطات انتخاب کند که امیدواریم در سال جاری و سال های آینده با اعزام و پذیرش هیات های تجاری بتوانیم در بخش های تجاری، کشاورزی و گردشگری به تقویت ارتباطات کمک کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار