کد خبر: 866410
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003dOM
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
مسؤول فرهنگی مدیریت منابع آب ایران:
مسؤول فرهنگی مدیریت منابع آب ایران گفت: قرآن کریم تجلی ذات خداوند متعال است و بهتر است فرزندانمان را با این کتاب ارزشمند بیش از گذشته آشنا کنیم.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، حسینی در مراسم افتتاحیه مرحله استانی مسابقات قرآن فرزندان کارکنان شرکت آب و برق استان اردبیل اظهار کرد: قرآن کریم که در شب لیلةالقدر نازل شده و این شب ارزشمند ظرف نزول قرآن است به عنوان هدایتگر جامعه بشری باید مورد توجه قرار گرفته و با بهره‌گیری از این الگوی بی‌نظیر الهی به سمت طهارت و پاکی بیشتر حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه باید از قرآن بهره را برد، گفت: شایسته است فرزندانمان را با طهارت و پاکی تمام با مفاهیم قرآن و مبانی ارزشمند آن آشنا کنیم چرا که عمل به قرآن می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه در همه زمینه‌ها و امور باشد.

مسؤول فرهنگی مدیریت منابع آب ایران با یادآوری اینکه اعتقاد راسخ به خداوند متعال و کلام الهی می‌تواند زمینه‌ساز سعادت جامعه بشری باشد، گفت: شایسته است با عمل به قرآن زمینه سعادتمندی بیشتر جامعه اسلامی را فراهم کنیم.

حسینی با بیان اینکه برگزاری رویدادهای قرآنی در وزارت نیرو و صنعت آب و برق زمینه خوبی را برای آشنایی بیشتر با مفاهیم قرآن کریم فراهم می‌آورد، گفت: در قرآن کریم در باب آب و اهمیت صرفه‌جویی در مصرف این منبع ارزشمند کلام و مبانی ارزشمندی مطرح شده است که با عمل به آن می‌توان زمینه پیشرفت و تعالی را به خوبی فراهم کرد.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار