قرآن تجلی ذات خداست و فرزندانمان را با این منبع ارزشمند آشنا کنیم
کد خبر: 866410
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003dOM
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
مسؤول فرهنگی مدیریت منابع آب ایران:

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، حسینی در مراسم افتتاحیه مرحله استانی مسابقات قرآن فرزندان کارکنان شرکت آب و برق استان اردبیل اظهار کرد: قرآن کریم که در شب لیلةالقدر نازل شده و این شب ارزشمند ظرف نزول قرآن است به عنوان هدایتگر جامعه بشری باید مورد توجه قرار گرفته و با بهره‌گیری از این الگوی بی‌نظیر الهی به سمت طهارت و پاکی بیشتر حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه باید از قرآن بهره را برد، گفت: شایسته است فرزندانمان را با طهارت و پاکی تمام با مفاهیم قرآن و مبانی ارزشمند آن آشنا کنیم چرا که عمل به قرآن می‌تواند زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه در همه زمینه‌ها و امور باشد.

مسؤول فرهنگی مدیریت منابع آب ایران با یادآوری اینکه اعتقاد راسخ به خداوند متعال و کلام الهی می‌تواند زمینه‌ساز سعادت جامعه بشری باشد، گفت: شایسته است با عمل به قرآن زمینه سعادتمندی بیشتر جامعه اسلامی را فراهم کنیم.

حسینی با بیان اینکه برگزاری رویدادهای قرآنی در وزارت نیرو و صنعت آب و برق زمینه خوبی را برای آشنایی بیشتر با مفاهیم قرآن کریم فراهم می‌آورد، گفت: در قرآن کریم در باب آب و اهمیت صرفه‌جویی در مصرف این منبع ارزشمند کلام و مبانی ارزشمندی مطرح شده است که با عمل به آن می‌توان زمینه پیشرفت و تعالی را به خوبی فراهم کرد.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار