سایه جنگ به دست شهدای بیت المقدس رفع شد نه چیز دیگر
کد خبر: 853540
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003a2m
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
رئیس شورای شهر اردبیل:
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: سایه جنگ به دست شهدا و رزمندگان عملیات بیت المقدس در خرمشهر رفع شد ونه ادعاهایی که امروز می‌کنند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل،ذکی الله خوشبخت سخنران ویژه استانی مراسم سوم خرداد شهرستان خلخال اظهار داشت: این ادعا که سایه جنگ در کشور به عناوینی به گفته مسئولین دولتی رفع شده ادعای مردم فریب است ومسئولین دولتی بدانند سایه جنگ را شهدا و رزمندگان عملیات بیت المقدس در آزاد سازی خرمشهر و شهدای هشت سال دفا ع مقدس از سر کشور رفع کردند و مسئولین از دروغ های واهی به مردم بپرهیزند.

وی با تبریک آزاد سازی خرمشهر به عموم ملت ایران، پیروزی منتخب دوازدهم ریاست جمهوری را تبریک و گفت: دشمنان سقوط فرهنگی ایران ، اندیشه اندلسی کردن ایران را دارند که باید در خرمشهر فرهنگی، خرمشهر اقتصادی و خرمشهر سیاسی حواسمان جمع باشد.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس افزود: دشمن به دنبال ساقط کردن نظام و جدا ساخت هویت از ایران اسلامی است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و امروز تنها راه ادامه واستمرار راه شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای خرمشهر حرکت در مسیر گفتمان ولایت و رهبری است.

خوشبخت آزاد سازی خرمشهر را مرهون رزمندگانی همچون شهید یسری ها و شهید جهان آراها عنوان وگفت: اگر امروز نامی از ایثار ومقاومت داریم نام این عزیزان و رزمندگان آنان در یادها باید تداعی گردد و زحمات این عزیزان بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی تصریح کرد: دشمن با سه لشگر و یک سپاه 18 ماه خرمشهر را حفاظت کرد و رزمندگان اسلام در یک ماه باعملیات غرور آفرین بیت المقدس و همراهی مادران ، پدران ، فرزندان و تمامی خانواده های ایرانی موفق به بازپس گیری این شهر شدند که در این عملیات بیش از 19 هزار اسیر عراقی از چندین کشور دنیا را ما داشتیم .

خوشبخت اعتقاد و ایمان را شرط عملی برای همراهی با نظام دانست و بیان کرد: اگر اعتقادمان و تفکرمان به انقلاب سقوط کند دیگر فرصت بازسازی و جبران نیست و این اعتقادات دینی رزمندگان درسایه راهنمایی امام راحل بود که دشمنان را از خرمشهر بیرون و آنان را در ادامه تفکر اسلام ستیزی و ایران ستیزی ناکام گذاشت.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار