کد خبر: 847332
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003YQe
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش بر لزوم انتقال و شکل گیری تربیت قرآنی و رحمانی در دانش آموزان به خصوص در دوره پیش دبستانی و ابتدایی تأکید کرد.
فارس: رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در همایش معماران تعلیم وتربیت استان سمنان اظهار داشت: ما امروز بیشتر از هر زمان دیگری نیاز داریم که در مسیر اسلام، قرآن و ائمه اطهار(ع) حرکت کرده و گام برداریم.

وی با تأکید بر نهادینه سازی تربیت رحمانی و قرآنی در مدارس و دانش آموزان، ادامه داد: در دوره ابتدایی و پیش دبستانی مدارس ما باید رنگ و بوی قرآنی بگیرد و فرآیندهای آموزشی، محتوای رحمانی داشته باشد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر نظام تعلیم و تربیت، قرآنی و رحمانی باشد، خوبی ها گسترش یافته وبدی ها از بین می روند و کارهای مثبت و نیک چند برابر مورد تشویق قرار خواهد گرفت.

حکیم زاده با بیان اینکه مربیان و معلمان نقش اثرگذاری در تربیت مطلوب دانش آموزان دارند، گفت: وقتی دانش آموزان در مدارس با ویژگی رحمانی و قرآنی، رنگ خدایی می‌گیرند و رحمانی می‌شوند، بیشتر به دنبال دوستیابی هستند و از دشمنی با دیگران پرهیز می‌کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین