کد خبر: 841624
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003Wwa
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰
يكي از نامزدهاي درسايه اصلاح‌طلبان براي انتخابات رياست جمهوري گفته است: چنانچه  برای کمک به روحانی در مناظره‌ها وارد عرصه انتخابات شد و در نظر‌سنجي‌ها رأي او از روحاني بيشتر باشد، بايد روحاني به نفعش كنار برود.  برخي از رسانه‌هاي وابسته به اصلاحات پيش از اين با طرح نام‌هايي از درون اصلاحات از آنها به عنوان «ضربه‌گير» روحاني ياد كرده بودند كه با واكنش‌هايي همراه بود.  يكي از اين چهره‌هاي مطرح اخيراً در جلسه‌اي با حضور سران اصلاحات پس از ارائه برنامه‌هاي خود، فعاليت‌هاي دولت روحاني در حوزه اقتصاد و سلامت را مورد انتقاد قرار داده و از اينكه بسياري از مديران دولتي گرايش به زندگي اشرافي دارند، انتقاد كرده است.

وي در پاسخ به يكي از حاضران در جلسه كه گفته بود شما قرار است ياور و مكمل روحاني باشيد نه رقيب وي، گفته است: خوشامد روحاني براي من مهم نيست، اگر قرار است به صحنه بيايم و واقعاً رأي من از روحاني بيشتر باشد، بايد ايشان كنار برود. اينكه روحاني ما را  براي بازي گرم كن انتخابات بخواهد نمي‌پذيرم و در مشي من نيست.
اين نامزد در سايه اصلاح‌طلبان با تأكيد بر اين نكته كه برنامه‌اي براي حضور در انتخابات نداشته بلكه با اصرار دوستان اصلاح‌طلبش مواجه شده، تصريح كرده است: نمي‌توانم به دروغ از دولت تعريف كنم، نمي‌توانم به مردم دروغ بگويم و چشم اميد به مديريت ناكارآمد و فرسوده دولت فعلي و مديريت اشرافي اين دولت ببندم. نمي‌توانم كارهاي عمراني را رها كرده و چشم بر ركود و بيكاري حكمفرما در كشور ببندم.
 
اين نامزد احتمالي جريان اصلاحات گفته است: اگر تا حالا به خاطر مصلحت سكوت كرديم، اگر به عنوان كانديدا مي‌خواهيم برنامه ارائه بدهيم بايد اين موارد را بگوييم. وي در پايان به دوستان اصلاح‌طلب خود گفته است: اگر مواضع بنده را نمي‌پسنديد، تمايلي براي حضور در انتخابات ندارم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین