اختصاص 100 میلیارد تومان در اجرای پروژه گازرسانی الموت
کد خبر: 804761
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003NM1
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸
معاون استاندار قزوین مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: بزرگ‌ترین پروژه گازرسانی در استان قزوین گازرسانی به منطقه الموت است که 100 میلیارد تومان هزینه اجرایی این پروژه بوده و حدود 77 کیلومتر خط انتقال در این منطقه باید انجام شود.

منوچهر حبیبی اظهار کرد: هدف از تشکیل جلسه امروز این است که برنامه‌ریزی شده تا پروژه‌های ملی استان را به صورت هفتگی با حضور مدیران و مسؤولان مربوطه، دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و بخشداران مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: امروز بحث گازرسانی به منطقه الموت مطرح است که این مسئله تقدیر به جا از شرکت گاز استان قزوین را می‌طلبد که اقدام خوبی برای گاز‌رسانی به مناطق روستاها و همچنین صنایع را آغاز کرده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین یادآور شد: تا به امروز استان قزوین 608 روستا دارد که بالای 20 خانوار است که به 311 روستای آن گازرسانی شده و حدود 74 درصد از جمعیت روستاییان نیز از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

حبیبی مطرح کرد: قریب به 140 روستای دیگر در دستور کار برای عملیات گازرسانی قرار دارد که سعی و تلاش ما بر این است تا پایان این دولت پروژه گازرسانی به اتمام برسد.

وی بیان کرد: تلاش بر این است که جمعیت روستاهای بهره‌مند از گاز را به 90 درصد برسانیم و این حق مسلم مردم استان قزوین است و ما نیز برای مردم و تهیه امکانات آن‌ها تلاش می‌کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین متذکر شد: در برخی از روستاها که گازرسانی به آن مناطق هزینه‌های بسیار بالایی را دارد، تلاش شده است از سیستم‌های گازرسانی سی.ان.جی استفاده شود که مناطقی همچون طارم از جمله این مناطق بوده و تعداد این روستاها نیز مشخص شده است.

حبیبی عنوان کرد: در موضوع شهری نیز سه شهر در استان قزوین وجود دارد که در مورد مسئله گازرسانی به این شهرها تعیین و تکلیف شده است و باید پیگیری شود.

وی گفت: عملیاتی کردن پروژه بعدی گازرسانی در سیردان بوده که مسیر این منطقه صعب‌العبور است و عملیات اجرایی این منطقه برای گازرسانی با توجه به مطالعاتی که انجام شده رسماً از هفته دولت آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین تشریح کرد: بزرگ‌ترین پروژه گازرسانی در استان قزوین گازرسانی به منطقه الموت است که 100 میلیارد تومان هزینه اجرایی این پروژه بوده و حدود 77 کیلومتر خط انتقال در این منطقه باید انجام شود.

حبیبی یادآور شد: طی مذاکراتی که با مدیرعامل شرکت ملی گاز استان قزوین انجام شده تأکید بر این است که در سفر دولت به استان قزوین گاز در منطقه الموت این استان روشن شده و این منطقه از نعمت گاز بهره‌مند شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: