دفاع از حرم مرز نمي‌شناسد
کد خبر: 772872
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003F3g
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۱
آرمان شریف

قصد تعرض وهابيون و تروريست‌هاي تكفيري به حرم ائمه معصومين ‌خون شيعيان و مسلمانان در هر كشوري را به جوش آورده است. شايد تا چند ماه پيش فقط نام ايراني‌ها به عنوان مدافعان حرم شنيده مي‌شد ولي امروز ميزان نفرت از اقدامات گروهك‌هاي سلفي و وهابي آنقدر زياد است كه مسلمانان كشورهاي ديگر هم فارغ از شيعه و سني براي دفاع از حريم اسلام راهي سوريه مي‌شوند تا جلوي تخريب و خرابكاري گروه‌هاي تروريستي را بگيرند.  
مسلمانان افغانستاني جزو اولين گروه‌هايي بودند كه پس از نيروهاي ايراني راه دفاع از حرم را در پيش گرفتند و بدون هيچ ترس و واهمه‌اي اجازه هيچ‌گونه تعرضي را به تروريست‌ها ندادند.  افغان‌ها تا به حالا شهيدان زيادي را هم در اين راه داده‌اند و همه هم‌قسم شده‌اند تا بيرون كردن دشمنان از پا ننشينند. مسلمانان عراقي هم گروه ديگري بودند كه به ديگر نيروهاي مدافع حرم پيوستند و پا به پاي آنها مشغول دفاع و نبرد شدند.  
دامنه حضور اين نيروها به قدري گسترده بود كه اجازه نداد مسلمانان ديگر كشورها از اين هتك حرمت بي‌تفاوت عبور كنند و پاكستاني‌ها و هندي‌ها هم به جرگه نيروهاي مدافع حرم پيوستند. همين چند روز پيش وقتي خبر شهادت چهار مدافع حرم پاكستاني كه راهي سوريه شده بودند به گوش رسيد، بيش از هر زمان ديگري بر اتحاد و وحدت مسلمانان در بيرون راندن تروريست‌ها از سرزمين‌هاي اسلامي صحه گذاشت.  
اين موج گسترده كه ناشي از خشم مسلمانان نسبت به اقدامات وهابيون، ‌تكفيري‌ها و سلفي‌هاست هر روز در حال گسترش در سراسر دنياي اسلام است. هر خوني كه از پيكر مدافعان حرم بر زمين مي‌ريزد، گويي چندين مسلمان را آگاه و هوشيار مي‌سازد تا آنها بفهمند در سرزمين‌هاي اسلامي چه مي‌گذرد. معصوميت مدافعان حرم فارغ از هر كشوري دل هر مسلماني را به درد مي‌آورد.  
خون شهيدان مدافع حرم كه اينگونه محكم و راسخ بر سر مقدسات و عقايد خود و هزاران مسلمان ديگر ايستاده‌اند، بدون جواب نخواهد ماند. امروز به بركت خون همين شهيدان تلنگري به جامعه مسلمين وارد ‌شده و همين آگاهي و همين حضور در حال ضعيف كردن جبهه تروريست‌هاست. ثمره خون اين شهيدان در آينده‌اي نزديك دوباره راه زيارت حرم مطهر حضرت زينب(س) را براي تمام مسلمانان باز مي‌كند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار