تخصیص۱۳۰ میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان کنگان
کد خبر: 709814
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002yec
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶
استاندار بوشهر گفت: تخصیص۱۳۰ میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان کنگان خبر داد.

استاندار بوشهر گفت: تخصیص۱۳۰  میلیارد ریال برای طرح توسعه بیمارستان کنگان خبر داد.

مصطفی سالاری در بررسی روند اجرایی طرح‌های عمرانی کنگان با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌ها در نقاط کمتر توسعه یافته یکی از اولویت‌های استان بوشهر است گفت: اکنون برای اجرای طرح‌های مختلف اعتبارات خاصی تخصیص یافته که توسعه بیمارستان کنگان از آن جمله است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای طرح توسعه بیمارستان کنگان 130 میلیارد ریال مصوب شده افزود: طرح توسعه بیمارستان کنگان شامل بخش‌های اورژانس، سی،سی،یو و ام‌آر‌آی با اعتبار 130 میلیارد ریال در حال اجرا است که روند اجرایی مطلوبی دارد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه طرح توسعه بیمارستان بوشهر پیشرفت قابل توجهی دارد ادامه داد: این طرح که پیشرفت 45 درصدی دارد تا هفته دولت آینده افتتاح می‌شود.

سالاری، بیمارستان کنگان را یکی از مهم‌ترین مراکز درمانی این شهرستان دانست و گفت: با توجه به اینکه طرح تحول نظام سلامت  اجرایی شده بهره‌برداری از این این طرح درمانی در کنگان نقش مهمی در رسیدگی به امور درمانی قشرهای مردم دارد.

استاندار بوشهر ، توجه به زیرساخت‌های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و افزود: پروژه مجموعه ورزشی کنگان روند اجرایی مطلوبی دارد که اکنون پیشرفت این پروژه بالای 75 درصد است.

وی، اعتباراجرای مجموعه ورزشی کنگان را 120 میلیارد ریال دانست و ادامه داد:اعتبارات این طرح از سفر مقام معظم تامین شده که تا نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: