اعتبارات ملی استان خراسان رضوی 134 میلیارد تومان است.
کد خبر: 694705
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002uiv
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱
معاون استاندارخراسان رضوی:
معاون برنامه ریزی استاندار خراسان رضوی گفت:اعتبارات ملی استان خراسان رضوی 134 میلیارد تومان است که از این مقدار 83 درصد آن تخصیص یافته و10 میلیارد تومان به توزان منطقه ای اختصاص داده شده که از این مقدار 100 درصد آن اعتبار یافته است.
هانیه فیاض

رضا جمشیدی  در نشست خبری که در سالن اجتماعات استانداری خراسان رضوی برگزار شد ، با اشاره به اینکه میانگین تخصیص اعتبارات استان نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است اظهار کرد: ردیف‌های جدیدی در این حوزه اضافه شده و این موضوع باعث کاهش شاخص اعتبارات شده است.

 وی افزود: مجموع اعتبارات استان هزار و 21 میلیارد تومان است اظهار داشت: از این مقدار 674 میلیارد تومان نزدیک به 63 درصد اختصاص یافته است.

جمشیدی خاطرنشان کرد: در لایحه سال 94، 2 درصد برای نفت و گاز نزدیک به 101 میلیارد تومان، برای مصوبات خاص 7 میلیارد تومان، برای آسفالت راه‌های استانی 9 میلیارد تومان، برای توسعه مساجد، بقاع متبرکه، مصلی و زیارت 20 میلیارد تومان اختصاص یافته است. در لایحه جدید برای طرح‌های ملی عمرانی 601 میلیارد تومان پیش بینی شده که نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

معاون برنامه ریزی استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه این اعتبار بر این اساس است که حداقل یک پروژه بطور کامل یا بخشی از آن در داخل استان خراسان رضوی باشد خاطرنشان کرد: اعتبارات زیارت بین چند شهر توزیع شده و در این میان اعتبارات مساجد بین سراسر کشور تقسیم شده است، چنانچه اگر تمام 20 میلیارد تومان نیز به استان خراسان رضوی اختصاص یابد با این مبلغ نمی‌توان خدمتی مناسب را در حوزه زیارت ارائه داد.

وی افزود : برآورد شده بود 200 میلیارد تومان برای ارتقاء خدمات زائران به استان خراسان رضوی اختصاص یابد ولی متاسفانه این بودجه اختصاص نیافته است.

جمشیدی با اشاره به اینکه با توجه به در نظر نگرفتن ردیف بودجه در لایحه بودجه سال ۹۴ برای حاشیه شهر مشهد ، اظهار کرد: برای حل مشکل کشف رود قرار است 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات حوادث اختصاص یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: