عمليات گاز رساني به 43 روستاي استان لرستان به اتمام رسيد
کد خبر: 692067
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002u2N
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۲
در مهر و آبان ماه؛
مدير عامل شركت گاز استان لرستان با بيان اينكه در حال حاضر 506 روستاي استان از نعمت گاز بهره مند هستند، گفت: از اين تعداد طرح گاز رساني به 86 روستا در سال جاري به بهره برداري رسيده است.
بهروج
حشمت الله شمس در گفتگو با خبر نگار جوان گفت: در سال جاري نيز گاز رساني به روستاها اولويت نخست شركت گاز استان مي باشد و در همين راستا طرح گاز رساني به بيش از 200 روستاي استان در حال اجراست.

وي افزود: گاز رساني به بيش از 90 روستاي ديگر استان مراحل انتخاب پيمانکار، طراحي و مطالعاتي را مي گذرانند و در آينده گاز رساني به اين روستاها اجرايي خواهد شد.

شمس در موردت گاز رساني به ديگر شهرهاي استان نيز افزود: گاز رساني به شهر سپيد دشت با وجود مشکلات اجرايي به سرعت در حال اجرا مي باشد و اميد است تا پايان سال جاري به بهره برداري برسد.


مدير عامل شركت گاز استان گفت: در صورت مساعد بودن شرايط کاري شرکت گاز مي تواند در سال 1393 بيش از 100 روستاي استان را از نعمت گاز بهره مند نمايد.

وي تلاش حداكثري مجموعه شركت گاز لرستان در اين راستا را قابل ذكر و تقدير دانست و افزود: سال جاري نيز با تلاش و كار دوچندان سعي مديريت و كاركنان شركت گاز استان عمل كردن به منويات مقام معظم رهبري در تحقق بخشيدن به رونق اقتصادي مي باشد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار