مخابرات لرستان در ارزيابي حوزه تلفن همراه، رتبه نخست گروه دو را کسب کرد
کد خبر: 689668
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002tPg
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۰
مدیر عامل مخابرات استان خبر داد:
مخابرات استان لرستان، در ارزيابي شرکت ارتباطات سيار ايران، موفق به کسب رتبه نخست در ميان استان هاي گروه دو شد.
بهروج
مدير عامل شرکت مخابرات استان لرستان، در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: در ارزيابي هاي حوزه تلفن همراه، شرکت هاي مخابرات استان ها به سه گروه کمتر از 500 شماره، 750 تا 5/1 ميليون شماره و بالاي 5/1 ميليون شماره تلفن همراه تقسيم مي شوند، که استان لرستان جزء گروه دوم (750 تا 5/1 ميليون شماره) است.

وي به ارائه سرويس نسل سوم تلفن همراه در شهرهاي خرم آباد و بروجرد اشاره کرد و گفت: در حال حاضر اين شرکت با نصب و راه اندازي 42 سايت در اين دو شهر، خدمات G3 به مشترکان خود ارائه مي کند.

قباديان همچنين استان لرستان را به عنوان اولين استان در راه اندازي فروشگاه هاي برند شرکت مخابرات ايران، معرفي کرد و گفت: در راستاي ارتقاي کيفيت خدمات، اين شرکت از ظرفيت نيروهاي ماهر خود به شکل حضوري و دور کاري براي پشتيباني و پاسخگويي در مراکز پشتيباني حوزه ADSL و تلفن ثابت استفاده مي کند.

وي افزود: همچنين پروژه اي 100 روزه در حوزه شبکه تعريف شده است که طبق آن، تمامي رؤسا و ناظران مراکز و اداره هاي پشتيباني کابل استان موظفند در يک مدت زمان 100 روزه که از اول آذر ماه آغاز شده است، تمامي کافوهاي مسي سطح استان را بازديد و بازسازي کنند.

مهندس قباديان اظهار داشت: اين اقدام منجر به کاهش خرابي و ارتقاي وضعيت نگهداري شبکه و در نهايت منجر به افزايش رضايت مشتري مي شود.

مدير عامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: با بهينه سازي سايت ها، کيفيت اين شبکه به طور نسبي افزايش پيدا کرده و در حوزه مشترکان GSM روستايي، به رشد 20 درصدي ترافيک مشترکان رومر (مهمان) در استان دست يافته ايم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین