چندطرح فرهنگی، ورزشی و عمرانی بسیج در بروجرد به بهره برداری رسید
کد خبر: 688412
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002t5Q
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۵
بهره برداري ازچند طرح فرهنگی، ورزشی و عمرانی بسیج در بروجرد
چند طرح فرهنگی، ورزشی، و عمرانی بسیج در بروجرد با حضور فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در کانون بسیج بروجرد به بهره برداری رسید.به گزارش جوان در بروجرد در این آیین دارالقرآن پیشرفته در کانون بسیج با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و امام جمعه بروجرد به بهره برداری رسید. از دیگر طرحهای افتتاح شده سالن تیراندازی و زمین چمن مصنوعی در کانون بسیج بود که به بهره برداری رسید. از دیگر طرحهای افتتاح شده مسجد روستای بیچون بروجرد و دو پایگاه مقاومت در بروجرد و روستای شب ماه بخش اشترینان بود که به بهره برداری رسید.
بهروج

به گزارش جوان در بروجرد در این آیین دارالقرآن پیشرفته در کانون بسیج با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و امام جمعه بروجرد به بهره برداری رسید.

از دیگر طرحهای افتتاح شده سالن تیراندازی و زمین چمن مصنوعی در کانون بسیج بود که به بهره برداری رسید.

از دیگر طرحهای افتتاح شده مسجد روستای بیچون بروجرد و دو پایگاه مقاومت در بروجرد و روستای شب ماه بخش اشترینان بود که به بهره برداری رسید.

به گزارش جوان در بروجرد در آیین افتتاحیه این طرحها که در کانون بسیج شهرستان بروجرد برگزار شد فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، امام جمعه بروجرد و فرمانده سپاه ناحیه بروجرد و جمعی از مسوولان نیز حضور داشتند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین