برخی به جای صعود زمینه سقوط را مهیا می کنند
کد خبر: 664466
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002mrC
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۴
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در جمع خبرنگاران:
رضا جمشیدی در باره احیای تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: تیم فوتبال شاهین برندی برای استان بوشهر بود و اکنون نیز مسوولان باشگاه در حال پیگیری برای احیای مجدد این تیم هستند.

رضا جمشیدی مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر  در نشت خبری به مناسبت روز خبرنگار گفت: از قابلیت ها و ظرفیت های زیاد اقتصادی استان بوشهر، در بخش ورزش آن گونه شایسته مردم این دیار است، استفاده نشده است.
 

بیشتر مسئولان صنعتی به ظاهر خوابشان برده است

جمشیدی اظهارکرد: با وجود تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر این که در کنار صنعت باید بسته فرهنگی بخوبی دیده شود ولی بیشتر مسو لان ذیربط به این امر توجهی نمی کنند و به ظاهر خوابشان برده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اضافه کرد: تیم های ورزشی استان بوشهر با کمترین هزینه به رده های بالا صعود می کنند ولی هیچ حمایتی از سوی بخش اقتصادی استان از آنها صورت نمی گیرد.

جمشیدی یادآورشد: تاسیسات بزرگ نفت و گاز در استان منابع طبیعی و محیط زیست ما را از بین می برد اما مردم استان تنها از دود و دم این تاسیسات بهره مند می شود.

رسانه ها مطالبات مردم از صنایع را در حوزه ورزش دنبال کنند

وی عنوان کرد: رسانه‌ها باید به یک برنامه‌ریزی حساب شده مطالبات مردمی در عرصه‌های مختلف به ویژه ورزش را از شرکت‌ها فعال، متمول و مدیران اقتصادی مطالبه کنند از ظرفیت‌های استان بوشهر برای پیشرفت‌های ورزش استان به خوبی استفاده نشده و این کار با توان و

تاثیرگذاری رسانه‌ها محقق خواهد شد.

جمشیدی ادامه داد: اصحاب رسانه علاوه بر این که مسایل ورزش را به اداره کل ورزش و جوانان گوشزد می کنند باید کسانی را هم که از قابلیت های استان استفاده می کنند را خواب غفلت بیدار کنند.

تیم فوتبال شاهین برندی برای استان بوشهر بود

وی در باره احیای تیم شاهین بوشهر گفت: تیم فوتبال شاهین برندی برای استان بوشهر بود و اکنون نیز مسوولان باشگاه در حال پیگیری برای احیای مجدد این تیم هستند.

جمشیدی گفت: در سال های 89 تا 90 اعتبار خوبی از محل یک درصد کمک دستگاههای اجرایی به ورزش در استان بوشهر جذب شد ولی این اعتبار در سال های 91و 92 حذف شد و سهم هر هیات در این سال ها دو میلیون و 350 هزار ریال بود.

وی با اشاره به محدودیت های اداره های آب و برق در زمینه کمک به بخش ورزش در گرفتن بهای آب و برق اضافه کرد: در سال گذشته پارس جنوبی تنها 140 میلیون تومان به بخش ورزش کمک کرد.

برخی افراد به جای صعود تیم ها، زمینه سقوط آنها را مهیا می کنند

مدیر کل ورزش و جوانان بوشهر تاکید کرد:در بحث ورزش حضور و کمک مردم ضروری است در غیر این صورت سقوط خواهیم کرد در همین زمینه استاندار بوشهر نیز به عنوان مدیر ارشد استان باید با استفاده از منابع موجود به ورزش کمک کند چون این وضعیت زیبنده این استان نیست.

وی افزود: جای تاسف است که برخی از افراد به جای این که به دنبال صعود تیم ها باشند زمینه سقوط آنها را مهیا می کنند همان طور که این مساله باعث سقوط تیم فوتبال شاهین بوشهر و مانع صعود تیم ایران جوان شد.

جمشیدی درباره جذب اعتبارات گفت: استان بوشهر در بخش جذب اعتبارات عمرانی در بخش ورزش برای پنجمین سال متوالی رتبه اول را کسب کرد به گونه ای که در سال گذشته با280 میلیارد ریال اعتبار و 145میلیارد ریال تخصیص جزو  استان های برتر کشور بود.

آدم های آویزان باعث سقوط شاهین و عدم صعود ایرانجوان شدند
وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برخی در شاهین و ایرانجوان برای اینکه خودشان در مسئولیت بمانند مانع واگذاری آن به نفت شدند، گفت: جای تاسف است که برخی از افراد به جای این که به دنبال صعود تیمها باشند زمینه سقوط آنها را مهیا می کنند، همان طور که این مساله

باعث سقوط تیم فوتبال شاهین بوشهر و مانع صعود تیم ایرانجوان شد.

وی ادامه داد: آدم های آویزان مانع لیگ برتری شدن ایرانجوان شدند که البته اگر بخواهم جزئیات آن را بازگو کنم، سنگ روی سنگ بند نمی شود.


وی با بیان این که اماکن و زمین های ورزشی سند معتبری ندارند و این یک آفت است بیان کرد:اکنون هفت هزار متر مربع زمین در بوشهر شامل 11 پلاک با ارزش بیش از 300 میلیارد ریال خریداری شده و سند آن قطعی است که با احداث این زمین ها عمده مشکل ورزش بوشهر حل می شود.
 

پیمانکار ورزشگاه جدید بوشهر ناکارآمد است
وی در پاسخ به سوالی درباره ورزشگاه 15 هزار نفری تنگک بوشهر بیان کرد: این ورزشگاه یکی از زیرساخت های موردنیاز استان است اما پیمانکار ناکارآمدی برایش انتخاب شده و روند نامطلوبی دارد. البته انتخاب وی ارتباطی به استان نداشته و پروژه ای ملی است.

وی ادامه داد: این پروژه از سال 85 آغاز شده، اما قرار نیست اینقدر طول بکشد که وقتی آخرین آجر آن گذاشته می شود، آجرهای اولیه پوسیده شود. من هم از این وضعیت ناراحتم و در حدتوانم پیگیری کرده ام.
 

جمشیدی خاطرنشان کرد: اقدامات اولیه در خصوص این پروژه طی شده و اگر اعتبارات پیش بینی شده تخصیص یابد، امسال به بهره برداری می رسد.

تیم دلوار کشتی در مسابقات شرکت می کند
مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر در پاسخ به سوالی درباره وضعیت مبهم نماینده استان در لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: مشکلات تیم دلوارکشتی در حال مرتفع شدن است و امسال هم در مسابقات حضور خواهند داشت.

ساخت مجتمع ورزشی صلح آباد در انتظار تخصیص اعتبار
جمشیدی در پاسخ به سوال خبرنگار «خلیج فارس» درباره اینکه سرنوشت پروژه احداث م/ جتمع ورزشی در شهر بوشهر به کجا رسید گفت: هفت هزار مترمربع زمین در خیابان صلح آباد شامل 11 پلاک با ارزش بیش از 30 میلیارد تومان خریداری شده که سند آن قطعی است و

مراحل طراحی اش نیز تمام شده، اما نیازمند تخصیص اعتبار است که اجرای آن آغاز شود.

وی افزود: با اجرای این پروژه، بخش عمده ای از مشکل شهر بوشهر خصوصا محلات متراکم از جمعیت در خصوص سرانه ورزشی مرتفع می شود.

استخر کوثر با عمر کمتر از 15 سال تخریب شد

جمشیدی درباره استخر کوثر گفت: با توجه به این که استخر کوثر با عمر کمتر از 15 سال تخریب شد، برای بازسازی آن در سال 91، سه میلیارد و درسال 92 نیز شش میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت که با خریداری بهترین مصالح تلاش می شود تا یک و نیم سال آینده این استخر

متناسب با شان مردم استان بوشهر در مرکز استان مورد بهره برداری و استفاده قرار گیرد.

وی در مورد ورزشگاه شماره دو گناوه اظهار کرد: این ورزشگاه قبل از حضور من کلنگ زنی شد، ضمن اینکه خارج از شهر احداث گردیده که برای رسیدن به آن احداث روگذر واجب است که هزینه ای میلیاردی را می طلبد، با این وجود روند اجرای آن پیگیری شده ولی در دو سال گذشته

اعتباری نداشته ام. اما در سال جاری اعتبار خوبی برای آن گرفته شده که امیدواریم تخصیص یابد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر درباره ورزشگاه 15هزار نفر بوشهر بیان کرد: با وجود این که این پروژه پیشرفت فیزیکی خوبی دارد ولی پیمانکار ناکارآمداست که باعث شده روند این احداث پروژه به کندی پیش برود.

جمشیدی بیان داشت: سطح کنونی تیم‌ها را باید با تلاش مضاعف حفظ کنیم چرا که با حفظ وضع موجود می‌توان به رشد امیدوار بود، اما اگر برای نجات آن‌ها اقدام نکنیم بدون شک اتفاقات تلخ زیادی برای سایر رشته‌ها خواهد افتاد.

ظرفیت‌های مردم برای کمک به ورزش استان باید وارد عمل شوند تا به نتیجه مطلوب برسیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تاکید کرد: ظرفیت‌های مردم برای کمک به ورزش استان باید وارد عمل شوند تا به نتیجه مطلوب برسیم.

وی اضافه کرد: باید بیش از گذشته قدر آیت‌الله صفایی‌بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر را بدانیم چرا که ایشان یک جایگاه بسیار رفیعی در استان و خارج از استان و سطح کشور دارند و همه ایشان را به عنوان یک امام جمعه ورزش دوست می‌شناسند.

جمشیدی در ارتباط با وضعیت ایرانجوان هم گفت: این تیم با وجود یک سرمربی بومی کار بلد بسیار موفق عمل کرد، اما آویزان شدن برخی افراد مانع از صعود این تیم به لیگ برتر شد.

وی در خصوص جذب اعتبارات نیز اذعان داشت: استان بوشهر در بخش جذب اعتبارات عمرانی برای پنجمین سال متوالی رتبه اول را کسب کرد به گونه‌ای که در سال گذشته با 280 میلیارد ریال اعتبار و 145 میلیارد ریال تخصیص جزو استان‌های برتر کشور بودیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: