رسانه ها ارکان توسعه هستند
کد خبر: 664465
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002mrB
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۸
به مناسبت روز خبرنگار:
مهندس مهدی یوسفی مدیر عامل منطقه ویژه پارس طی مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار در دفتر پارس شمالی چغادک برگزار شد اضهار داشت: رسانه ها در کشور یکی از ارکان توسعه هستند که بار سنگینی را به دوش می کشند و کمتر جایی است که از آنان تقدیر کند.

مهندس مهدی یوسفی مدیر عامل منطقه ویژه پارس در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار در دفتر پارس شمالی چغادک برگزار شد اظهار داشت: رسانه ها در کشور یکی از ارکان توسعه هستند که بار سنگینی را به دوش می کشند و کمتر جایی است که از آنان تقدیر شود.

یوسفی با اشاره به رسالت خبرنگاران افزود: این قشر با توجه به رسالتی که دارند در واقع زبان گویای مردم به شمار می آیند و جزء اصلی ترین عضو در صنعت نفت هستند.

 مدیرعامل منطقه ویژه پارس در ادامه گفت: ارزش کار خبرنگاران قابل تقدیر نیست و قشری است که با وجود همه مشکلات برای انعکاس اخبار زحمت های فراوانی را متحمل می شوند و در حوزه نفت نیز حضور خوب و قابل تقدیری داشته اند.

وی بیان کرد: در افق 1404کشورمان رسیدن ایران اسلامی به رتبه اول منطقه و برخی از وظایف بر عهده مجموعه نفت گذاشته شده و باید عزم خود را برای رسیدن به این جایگاه جزم کنیم.

یوسفی اضافه کرد: اگر در منطقه ویژه اقتصادی پارس ارزش افزوده را زیاد کنیم و با ایجاد صنایع پتروشیمی پایین دستی تا چند صد برابر نیز می رسد که با بودجه چندین کشور برابری می کند که از طریق رسانه ها باید به گوش مردم برسد.


وی ادامه داد: در حوزه صنعت نفت، پارس جنوبی بزرگترین میدان و سرمایه در تحقق چشم انداز جمهوری اسلامی ایران است که با توسعه آن می توان به تولید روزانه 800 میلیون متر مکعب گاز و محصولات جانبی رسید.

 

یوسفی خاطرنشان کرد: کسانی که برای انعکاس رویدادهای غزه به این منطقه می روند و کشته می شوند باعث می شود که ارزش خبرنگاران و وظیفه سنگین آنها را بیشتر درک کنیم و این تقدیر و تشکر را از آنها داشته باشیم.

 

 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس در این نشست یاد و خاطره شهدای رسانه و حسین قربانی مسول روابط عمومی پارس جنوبی را گرامی داشت و  سعید رضایی و ابوالحسن گنخکی از چهره‌های رسانه‌ای استان بوشهر را به عنوان مشاور رسانه‌ای خود معرفی نمود.

 

منبع تصاویر ایرنا می باشد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: