خطیبی سرپرست مدیریت ایمنی سایپا کاشان شد
کد خبر: 659002
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002lR4
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۹
طی حکمی از سوی مهندس محمدرضا شیخ عطار مدیرعامل سایپا کاشان، دکتر احسان خطیبی به عنوان سرپرست مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست سایپا کاشان منصوب شد.
هادی مومنی راوندی

در بخشهایی از این حکم با اشاره به توانمندیهای وی آمده است با توجه به نمودار سازمانی مصوب و بنابر پیشنهاد معاون محترم اداری و توسعه منابع انسانی به این سمت منصوب می شوید، امید است با تلاش و همکاری جنابعالی بتوانیم در راه اعتلای صنعت خودرو در ایران گامهای مؤثری برداریم.

شایان ذکر است دکتر احسان خطیبی متولد 1352 در شهرستان اردستان است. وی دارای مدرک دکترا در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان بوده و با اخذ مدرکMPHژنتیک بالینی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران به مدت 12 سال در مشاغلی همچون پزشک خانواده، مسئول مراکز بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مؤسس و مسئول فنی مرکز درمان سوء مصرف مواد مخدر، عضو هیئت مدیره نظام پزشکی شهرستان اردستان، عضو هیئت بدوی انتظامی نظام پزشکی شهرستان اردستان، پزشک معتمد کمیته امداد امام خمینی(ره)، پزشک معتمد انجمن حمایت از بیماران دیابتی کشور، پزشک معتمد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان و ... سابقه فعالیت و خدمت دارد و در شرکتها و سازمانهای مختلف، به عنوان مشاور طب کار سابقه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

دکترخطیبی از سال 1388 به استخدام شرکت سایپا کاشان درآمد و در سمت رئیس ادارهHSEاین شرکت منشأ اثر و فعالیتهای سازنده ای در راستای پیشگیری از حوادث، پیشگیری از بیماری های شغلی، صیانت از نیروی کار سالم، حفاظت از محیط زیست و اقدامات زیست محیطیمختلف بوده است.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: