مظلومیت فرهنگ در نگاه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی
کد خبر: 656479
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002kmN
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۴
در پی صدور بخشنامه عدم برخورد با بدحجابی
محمد امین حیدری دانشجوی فعال سیاسی فرهنگی دانشگاه پیام نور استان بوشهر با اشاره به اینکه جنبش دانشجویی نسبت به اتفاقات و مسائل مطرح شده در دانشگاه آزاد عکس العمل نشان خواهد داد بیان کرد: با توجه به عدم رسیدگی مسئولان به درخواست های مکرر، مبنی بر حفظ حریم ها و حرمت ها در دانشگاه آزاد، متاسفانه باید بگوییم که امیدی در به نتیجه رسیدن مطالبات از سوی آنها نداریم.

حیدری با اشاره به صدور بخشنامه عدم برخورد با بی حجابی در دانشگاه های آزاد اسلامی عنوان داشت: صدور چنین بخشنامه هایی از سوی هر کسی که باشد بیانگر این است که متاسفانه اعتقادی به نگاه اسلامی و جهادی به عرصه فرهنگ در این دانشگاه وجود نداشته و مظلومیت فرهنگ در نگاه چنین افرادی هویداست.

وی ادامه داد: صدور چنین بخشنامه هایی قبح اعمال ناشایست را در جامعه می شکند و اصل و اساس نظام و قانون اسلامی را زیر سوال می برد و مسئولان باید بدانند که به برکت نظام اسلامی و خون شهدای راه آزادی بوده است که بر مسندهای فعلی تکیه زده اند و امروز به اسم اسلام و انقلاب چنین بخشنامه های ضد دینی را مطرح می کنند.

وی افزود: زیر سوال بردن ارزش های اصیل اسلامی با استدلال های بی اساس و نگاه کوته بینانه در دانشگاه آزاد اسلامی محکوم است و جامعه دانشجویی هرگز چنین نگاهی را نخواهد پذیرفت.

این فعال سیاسی ابراز داشت: دانشجویان در فضای دانشگاه با توجه به آموزه های دینی و تعلق خاطری که نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی خود دارند در راستای حفظ ارزش ها و نیز پویایی جامعه دانشجویی به وظیفه دینی خود عمل خواهند کرد.

فعال سیاسی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر با تأکید بر اینکه نسبت به برخی اقدامات ضد فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی احساس نگرانی می کنیم خاطرنشان کرد: از مجلس شورای اسلامی که همواره پاسدار ارزش های اسلامی و قانون بوده است انتظار داریم که با توجه به نقش نظارتی نمایندگان از صدور چنین بخشنامه هایی جلوگیری کند تا در این دانشگاه که پسوند اسلامی نیز دارد شاهد مواردی از این دست نباشیم./
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین