اعلام فراخوان دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان
کد خبر: 656460
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002km4
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از اعلام فراخوان دهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مهر این شهرستان خبر داد.

مهدی نادعلی، ضمن تاکید بر نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری با عنوان "سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" اظهار داشت: برای دهمین سال متوالی جشنواره سراسری تئاترمهر کاشان با هدف فعالیت هنرمندان متعهد، ایجاد فرصت و حمایت از گروه های نمایشی و ترویج معنویت و فرهنگ دینی و شهروندی توسط سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در سطح کشور برگزار می شود.

وی، ارتقای کیفی آثار شرکت کنندگان، فرهنگ عمومی و شهروندی، ایجاد معنویت و کاربردی کردن اصول سبک زندگی اسلامی، ایجاد تنوع در بخش های مختلف این دوره از جشنواره، جلب مشارکت بیشتر سازمان ها و مراکز فرهنگی و تفریحی را از محوری ترین اهداف ستاد دهمین سال متوالی جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان برشمرد.

به گفته وی، ستاد برگزاری جشنواره سراسری مهر کاشان در نظر دارد تا با نگاه به گذشته و در ادامه مسیر خود منظر گاهی تازه و معنوی پیش روی خود بگشاید.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، قصه های قرآنی و دینی، دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت، موضوعات حقوق شهروندی چون: مضررات و آفات طلاق، اعتیاد، دروغ، رباخواری، تجمل گرایی، کارگریزی، فرهنگ آپارتمان نشینی، حجاب و عفاف، انضباط اجتماعی، احترام به قانون و فرهنگ رانندگی، صله رحم، حد زاد و ولد و محکم کاری در تولید را از جمله اولویت های مضمونی این جشنواره ذکر کرد.

نادعلی، تئاتر صحنه ای، نمایش خیابانی، نمایش نامه خوانی، کارگاه های آموزشی، نشست های تخصصی  و دانش آموزی را از بخش های دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان نام برد.

وی، ضمن اشاره به آخرین مهلت ارسال آثار تا 20 مرداد ماه افزود: اعلام نتایج بازخوانی متون یکم شهریور ماه و بازبینی نمایش ها یکم تا هفتم مهرماه خواهد بود.

به گفته وی، دهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در نیمه دوم مهرماه از 22 تا 27 مهر ماه در فرهنگسرای مهر کاشان برگزار می شود.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: