قول درمانی های آقای سالاری کی پایان می پذیرد؟
کد خبر: 653667
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002k31
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۷
بعد از گذشت 6 ماه
شش ماه از تصدی گری استانداری بوشهر توسط دکتر سالاری می گذرد اما علی رغم قول ها و وعده های متعدد وی جهت پیگیری معضلات و مشکلات پیش روی استان و نیز شهر بوشهر، کماکان شاهد مسائل و مشکلاتی هستیم که با وجود ظرفیت گسترده استان برای برطرف شدن آنها، موجبات نگرانی مردم را فراهم آورده است.

از این رو یادآوری چند معضل را که همه مردم و حتی خود استاندار جوان بدان ها واقف است را بر خود لازم دیدیم، شاید عنایتی ویژه از سوی وی و مسئولان امر، مفید فایده قرار گیرد.

جناب سالاری!

با توجه به صحبت های اخیر مقام معظم رهبری و تاکیدات مکرر ایشان پیرامون اهمیت ازدواج و ابلاغ سیاست های کلی جمعیت توسط معظم له، جایگاه این موضوع بر همگان آشکار است. با وجود ابراز نگرانی شما پیرامون آمار ازدواج و طلاق و تشکیل کمیته های تخصصی برای پیگیری این موضوع، چه اقداماتی تا کنون توسط شما جهت تسهیل در امر ازدواج صورت گرفته است؟

استاندار جوان!

 وضعیت روشنایی بزرگراه امام علی (ع) که در فرصتی کوتاه و باورنکردنی توسط استاندار قبل افتتاح شد، زیباسازی میدان ورودی شهر که معرف هر شهر است و نیز نورپردازی ساحل به عنوان تنها جاذبه ی شهر، به کجا رسیده است؟ علاوه بر آن، پروژه هایی در استان هستند که برخی تا 90 درصد پیشرفت داشته اند، ولی اکنون به حالت راکد در آمده اند، برنامه های شما و مجموعه ی عمرانی استانداری جهت تکمیل موارد مذکور و راه اندازی مجدد پروژه های تعطیل شده چیست؟
نماینده دولت تدبیر در استان بوشهر!

مردم هلیله و بندرگاه مدت هاست که پیگیر مشکلاتی هستند که نیروگاه اتمی برای آن ها به وجود آورده است. نظر به پیگیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی و تخصیص بودجه به این امر، تدبیر شما برای تسریع روند پیگیری این مشکل چه بوده است.

آقای دکتر !

امروزه رسانه ها زبان گویای مردم هستند و اهمیت و جایگاه آنها بر همه روشن و مبرهن است. با توجه به برخورد نامناسب برخی از اعضای مجموعه استانداری بوشهر با خبرنگاران و جلوگیری از ورود آن ها به جلسات خاص، اقدامات شما جهت بهبود این فضا و رفع نگرانی این قشر کم توقع چیست؟

همه به این موضوع واقفیم که شش ماه مدت زیادی برای انجام دادن کارهای بزرگ نیست، اما فرصت مناسبی برای طرح ریزی و شروع این فعالیت ها توسط شماست.

مشکلات بسیاری وجود دارد که پرداختن به آنها در این مجال نمی گنجد، لذا به ذکر موارد فوق بسنده کرده و امیدواریم در آینده ی نزدیک شاهد مرتفع شدن مشکلات استان به تدبیر شما باشیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: