کمک مالی میلیونی یک اداره کل به سایت خبری نوظهور بوشهری
کد خبر: 653666
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002k30
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۸
با وجود مشکلات مالی جدی ادارات استان
شنیده می شود یکی از ادارات کل استان بوشهر که از وضعیت مالی خوبی نیز برخوردار است و تازگی ها محل رفت و آمد برخی افراد اصلاح طلب و جریان های ملی مذهبی است به سایت های خبری نوظهور کمک مالی شایانی کرده است.

گفته می شود این اداره به یکی از این سایت ها که مدت زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد کمک 100 میلیون ریالی کرده است! سردبیری این سایت بر عهده فردی است که از سوابق وی می توان به فعالیت در فتنه 88 و حمایت از سران فتنه و دستگیری وی اشاره نمود.

اداره کل یاد شده در حالی به این پایگاه خبری، کمک 100 میلیون ریالی کرده است که پیش از این به دلیل مشکلات مالی، برخی پروژه های این اداره، نیمه کاره رها شده بود.

خبرها حاکی از آن است که برخی نیروهای قراردادی این اداره کل، چند ماه است حقوق خود را دریافت نکرده اند و بعضی اماکن که زیر نظر این اداره است به دلیل کمبود بودجه دیگر کارایی سابق را نداشته و با اعتراض عموم مردم همراه شده اند.

 اگر هدف مدیر کل این اداره، کمک به پایگاه های خبری است، سایت هایی با عملکرد چند ساله در استان بوشهر وجود دارند که وظیفه ی اطلاع رسانی به مردم را به دوش می کشند و مشکلات مالی زیادی نیز دارند.

 کمک به سایتی که عملکرد آن با سایت های دیگر استان در امر خبررسانی قابل مقایسه نیست و شواهد و قرائن از مقطعی بودن فعالیت آن حکایت دارد، در شرایط فعلی بودجه استان که همه ی مسئولین از نیاز مالی دم می زنند در نوع خود جالب توجه است.

 اگر قرار به کمک به سایت های خبری باشد بهتر است پایگاه هایی پشتیبانی شوند که حسن نیت خود را در اطلاع رسانی به مخاطبان ثابت کرده اند و اشخاصی در آن فعالیت می کنند که حامیان نظام هستند. 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین