آیین تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
کد خبر: 646008
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002i3U
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷
آیین تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاونت امور مهندسی و بهره برداری مدیریت گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران روز شنبه در شهرکرد برگزار شد.
حمیرا رحیمی

به گزارش جوان به نقل از روابط عمومی این شرکت ،  مراسم تودیع ومعارفه مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با حضور امیری معاون امور عمرانی استانداری ،مهندس شیخ بهایی معاونت امور مهندسی و بهره برداری مدیریت گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران   ، مهندس زمانی نژاد رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ،مهندس خلیقی مدیرعامل منطقه دو عملیات انتقال گاز ،حجت الاسلام سلیمی امام جماعت شرکت گاز استان و مدیران دستگاه های اجرایی ،نظامی و انتظامی استان ،اعضاء هیئت مدیره و جمع کثیری از کارکنان پر تلاش شرکت گاز چهارمحال و بختیاری بصورت با شکوهی در محل سالن غدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری   برگزار گردید.

در آغاز مراسم مهندس اسماعیل هیبتیان مدیر عامل سابق شرکت گاز چهارمحال و بختیاری طی سخنانی ضمن تقدیر از عنایات مسئولین استان و تلاش های بی وقفه کارکنان زحمت کش شرکت گزارشی از خدمات ارائه شده گازرسانی ،افتخارات کسب شده و جایگاه این شرکت در بین شرکت های گاز استانی ارائه کرده و خواستار ادامه روند همکاری با مدیرعامل جدید شرکت در راستای نیل به اهداف مورد نظر شد.

در ادامه مهندس امیری معاون امور عمرانی استاندار نیز با تقدیر از جایگاه بسیار مطلوب گاز چهارمحال و بختیاری در دوران تصدی 8 سال مسئولیت مهندس هیبتیان این موفقیتها را مرهون درایت ،پشتکار و زحمات ارزنده ایشان و منابع انسانی شایسته شرکت گاز استان بعنوان بالاترین ثروت سازمان خواند و از مهندس ناصر افشین مدیرعامل جدید گاز چهارمحال و بختیاری خواست تا بر ادامه روند مطلوب گاز رسانی جهت رضایت مندی بیش از پیش مردم محروم این استان اهتمام ورزد.

همچنین مهندس شیخ بهایی معاونت امور مهندسی و بهره برداری مدیریت گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران   نیز ضمن ابراز خرسندی از حضورش در استان چهارمحال و بختیاری از خدمات و تلاشهای ارزشمند مهندس هیبتیان از سال 85 تاکنون تجلیل و ابراز امیدواری کرد شرکت گاز استان به مدیریت آقای مهندس افشین بتواند خدمات مطلوبتری از گذشته به مردم استان ارائه نماید.

وی از افتتاح 1000 جایگاه CNG در کشور خبر داد و افزود: با راه اندازی این تعداد جایگاه در سطح کشور بالغ بر 20 میلیون متر مکعب از مصرف بنزین کشور کاسته شده است.

مهندس شیخ بهایی ضمن ابراز امیدواری از اینکه با آغاز بکار 1000 جایگاه CNG دیگر می توان 10 میلیون متر مکعب در مصرف بنزین کشور صرفه جویی کرد ،گفت: مصرف روزانه گاز در کشور در حال حاضر 600 میلیون متر مکعب می باشد.

در ادامه این مراسم مدیرعامل جدید گاز چهارمحال و بختیاری ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین کشوری ،استانی و مدعوین و گرامیداشت ایام معنوی و پر برکت رجب از حسن اعتماد استاندار و مسئولین استان ، مدیر عامل و همچنین مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تقدیر نمود و اعلام کرد: بجای سخنوری سعی بر عمل دارم.

مهندس ناصر افشین اظهار داشت:امیدوارم با حمایت مسئولین استان و مساعدت و مشارکت کارکنان خدوم این شرکت بتوانم در سایه الطاف الهی در عرصه خدمت رسانی پاسخ اعتماد همگان را در کنار همکاری و مشارکت همه جانبه کارکنان بدهم.         
وی با اشاره به اینکه معیار و ملاک برای همه در انجام کار ،صداقت و تلاش برای رفاه و آسایش مردم با تکیه بر تلاش کارکنان و اعتماد به ایشان می باشد ،افزود: امروز کار ما از شبکه گذاری و توسعه آن گذشته است و نوبت به نگهداری ، صیانت و نگهداشت تاسیسات می باشد بنابراین چنانچه در این زمینه برنامه جامعی نداشته باشیم پیشرفت بالای90% خود یک چالش بزرگ خواهد بود.
گفتنی است در پایان این مراسم حکم مدیر عامل جدید شرکت گاز چهارمحال و بختیاری با حضور امیری معاون امور عمرانی استانداری ،معاونت امور مهندسی و بهره برداری مدیریت گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران ،مهندس خلیقی مدیرعامل منطقه دو عملیات انتقال گاز و مهندس زمانی نژاد رئیس هیات مدیره شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری به مهندس ناصر افشین اهداء شد.

لازم به ذکر است مدیرعامل اسبق شرکت گاز استان ارتباط بسیار خوبی با رسانه های استان داشت لذا روزنامه جوان برای نامبرده آرزوی سلامتی و برای مدیر عامل جدید این شرکت توفیق روز افزون مسئلت دارد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: