شهرستان یزد افزون بر 305 هزار مشترک برق دارد
کد خبر: 643468
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002hOW
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
مدیر برق شهرستان یزد
مدیر برق شهرستان یزد سهم اشتراک برق این شهرستان نسبت به کل استان را 55 درصد بیان کرد و افزود: تعداد مشترکان شهرستان افزون بر 305 هزار مشترک است.

غلامرضا گلنام در دیدار با امام جماعت این شرکت افزود: این در حالی است که تعداد مشترکان در کل استان از رقم 550 هزار فراتر رفته است.

وی نقش تاثیر گذار ائمه جماعت و روحانیون در فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق را با اهمیت برشمرد و اظهار داشت : ائمه جماعت در کنار رسانه ها و فرهنگیان جامعه می توانند در آموزش مردم نقش بسزایی داشته و آنان را با فرهنگ بهینه سازی آشنا کنند .

مدیر برق شهرستان ، نگاه ویژه شرکت توزیع برق یزد به برون سپاری فعالیت هابه دفاتر پیشخوان و گرایش به سمت خط گرم برای اعمال کمترین میزان خاموشی به مشترکین را یادآور شد و گفت : در حال 43 دفتر پیشخوان دولت ، پاسخگوی درخواست های مردم با نظارت امورهای شهرستان یزد است .

گلنام ، نگاه ویژه به پروژه های تبدیل سیم به کابل خودنگهدار را یادآور شد و ادامه داد : تبدیل شبکه ها علاوه بر کاهش میزان سرقت سیم و افزایش پایداری شبکه ، باعث کاهش قابل ملاحظه خاموشی های متاثر از طوفان ، بارندگی و برخورد اشیاء با شبکه شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین