اقتصاد مقاومتی بیانگر بدبینی به مذاکرات هسته‌ای نیست
کد خبر: 636756
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002feG
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱
نماینده مردم شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس :
نماینده مردم شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: توجه رهبر معظم انقلاب به موضوع اقتصاد مقاومتی بیانگر بدبینی به مذاکرات هسته‌ای نیست.

عبدالکریم جمیری  در نشستی صمیمی با دانشجویان چند دانشگاه بوشهر ضمن پاسخ به سئوالات دانشجویان به بررسی خواسته‌های آنان پرداخت.

نماینده مردم شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقاد یک دانشجو از اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره فیس‌بوک گفت: هر مسئولی که پیرامون یک موضوع صحبت می‌کند باید متناست با قانون کشور اظهار نظر کند و همچنین وزیر ارشاد باید مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را مدنظر قرار دهد.

جمیری ادامه داد: در صورت خلا قانونی در موارد مذکور دولت باید لایحه‌ای را تنظیم و به مجلس بفرستد و همچنین مسئولان باید پیرامون موضوع‌های مختلف اظهار نظر کارشناسی شده داشته باشند.

پایبندی به نظام و انقلاب اصلی‌ترین ملاک انتخاب چهره ماندگار است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در این نشست در ارتباط با سئوال دانشجویی مبنی بر ملاک‌های انتخاب چهره ماندگار بوشهر در برنامه‌های روز بوشهر اظهار کرد: فردی که به عنوان چهره ماندگار استان انتخاب می‌شود باید حافظ ارزش‌های اسلام و انقلاب باشد.

وی افزود: بدون شک کسی که در چارچوب نظام عمل نکرده باشد صلاحیت انتخاب به عنوان چهره ماندگار را ندارد و یک چهره ماندگار باید با توجه به نگاه مردم در دفاع از مواضع نظام کاستی نداشته باشد.

جمیری افزود: یک چهره ماندگار باید همیشه همسو با نظام باشد و نظام نباید برای چهره‌هایی که خارج از چارچوب حرکت ‌می‌کنند هزینه کند.

پرداختن رهبر انقلاب به اقتصاد مقاومتی بیانگر بدبینی به مذاکرات نیست

وی در پاسخ به سئوال دیگری پیرامون اجرای اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: مطرح شدن موضوع اقتصاد مقاومتی بیانگر بدبینی مقام معظم رهبری به مذاکرات هسته‌ای نیست و ایشان قبل از مذاکرات هم با نامگذاری سال به نام اقتصاد به ضرورت پرداختن به موضوع اقتصاد مقاومتی تاکید داشته‌اند.

فرهنگ‌سازی زمینه مناسب برای برطرف کردن مشکل حجاب را فراهم می‌کند

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در جواب یکی از دانشجویان که به وضعیت نامطلوب حجاب در چند دانشگاه‌ استان انتقاد کرده بود، گفت: از امر به معروف و نهی از منکر باید در گسترش فرهنگ حجاب استفاده شود و در این زمینه باید با بسترسازی مناسب این مشکل برطرف شود.

وی افزود: مطلوب کردن حجاب در دانشگاه‌ها با توسل به زور و اجبار کار به جایی نمی‌رسد و مهم‌ترین راه تحقق این امر فرهنگ‌سازی مناسب است.

جمیری در پاسخ به سئوالی پیرامون نوع نگاه سیاسی به تغییرات مدیریتی اظهار کرد: اعتدال باید در معنای واقعی تداوم کند و نیروهای شایسته و کارآمد باید بدون درنگ و معطلی در راس امور قرار بگیرند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین