تجلیل فعالان عرصه پرورشی در بوشهر
کد خبر: 635886
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002fQE
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بوشهر :
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: افرادی که در این شهرستان 20 سال سابقه پرورشی دارند 13 اسفندماه مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

فرامرز سلیمی‌فرد در جمع فعالان فرهنگی بوشهر ضمن تبریک هشتم اسفندماه روز امور تربیتی به همه فعالان این عرصه اظهار کرد : استمرار و بقای هر جامعه مستلزم آن است که مجموعه باورها، ارزش‌ها، رفتارها، دانش‌ها و مهارت‌های آن به نسل جدید انتقال یابد.

وی با بیان اینکه شناخت و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان در رشد دینی، عقلی، اجتماعی، عاطفی آنان و حفظ ارزش‌هاست، افزود: مهم‌ترین وسیله انتقال این ارزش‌ها آموزش و پرورش بوده و مدرسه مهم‌ترین واسطه این کار است.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با بیان اینکه هدف تاسیس امور تربیتی ترغیب دانش‌آموزان به ارزش‌های دینی است، خاطر‌نشان کرد: مربیان امور تربیتی سربازان انقلاب هستند زیرا با انگیزه و هدف‌های انقلابی و اسلامی فعالیت می‌کنند.

سلیمی‌فرد با اشاره به اینکه موسسان امور تربیتی شهیدان رجایی و باهنر هستند، تصریح کرد: بنا به گفته شهید باهنر «مربیان زمانی با انبیا هم‌صف و با امام عدل هم‌ردیف هستند که آموزش را از محتوای تزکیه پر کنند».

وی گفت: به همین مناسبت روز 13 اسفندماه برنامه‌ای از سوی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر ویژه پاسداشت معاونان، مربیان پرورشی و مشاوران برگزار خواهد شد و در این برنامه از کسانی که 20 سال سابقه پرورشی دارند، برگزیدگان سرود، خانواده‌ها شهدا، فعالان امور فرهنگی و مربیان پیشکسوت تقدیر خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: