خدمت رسانی به مردم در فضای علمی و کارشناسی ضروری است
کد خبر: 609713
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002Yc5
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۳
استاندار لرستان در مراسم بهره برداری از فاز سوم بوستان باغ بهشت خرم آباد:
استاندار لرستان مهم ترین وظیفه مسئولان را خدمت به مردم خواند و گفت: مسئولان باید با ایجاد فضای تعامل، وحدت، کارعلمی و کارشناسی جهت خدمت به مردم گام بردارند.
بهروج

 دکترحبیب الله دهمرده، استاندار لرستان در مراسم بهره برداری از فاز سوم بوستان باغ بهشت خرم آباد گفت: مسئولان در نظام جمهوری اسلامی باید مسئولیت را فرصتی برای خدمت گذاری به مردم بدانند.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم بهترین نعمت است، افزود: امروز باید در فضای علمی و کارشناسی و به دور از فضاهای احساسی با تعامل و همدلی و با مشارکت با هم برای خدمت رسانی به مردم گام بردارند.

دهمرده مردم با بصیرت ایران اسلامی در خلق حماسه سیاسی در کشور با شکوه حضور خود، بصیرت و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند، اظهار داشت: مسئولان باید برای خدمت رسانی به این مردم شبانه روزی تلاش کنند.

استاندار لرستان شهید رجایی و باهنر را نمونه های بازر خدمت گذاری به مردم خواند و عنوان کرد: آنها در سایه وحدت و همدلی منشاء خیر برای جامعه بودند.

وی با اشاره به اینکه مردم ولایت مدار استان لرستان همواره  حمایت خود را در همه عرصه های به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان داده اند، گفت: وجود شش هزار و 200 شهید گلگون کفن مهر تائیدی بر این مدعاست.

وی با بیان اینکه مسئولان باید در خدمت گذاری به مردم از شهدای دولت الگو بگیرند، گفت: ساخت سدهای فراوان، راه های روستایی، کارخانه ها، مبلمان شهری، راه آهن، در استان لرستان در واقع خدمت به این مردم است.

استاندار لرستان با بیان اینکه استان لرستان دارای پتانسیل ها و توانمندهای خدادادی است، خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت ها های این استان می تواند زمینه رشد و توسعه واقعی در لرستان را فراهم کند.

نبود وحدت مهم ترین عامل مشکلات اخیر در کشور مصر است

دهمرده با اشاره به رخدادهای اخیر در کشور مصر گفت: نبود وحدت و همدلی و فقدان ولی امری آگاه از مهم ترین عوامل مشکلات اخیر در مصر است.

وی با بیان اینکه جایگاه ولی امر مسلمین در دنیا بسیار برجسته است، افزود:  مسئولان در این نظام الهی باید هرچه از دستشان برمی آید در مسیر خدمت به مردم و در سرزمین امام زمان (عج) انجام دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار